2733
2739
من 27 آذر تو هفته 5 یه سقط خود به خودی داشتم، یعنی بدون مصرف دارو یا آمپول خونریزی شروع شد و سقط شد. حدود 4 روز خونریزی داشتم مثل پریودی و بعد هم دو سه روز لکه بینی. دو روز بعد سقط هم آزمایش بتا دادم و بتام شده بود 33.8. و 5 روز بعد هم سنوگرافی داشتم که رحم پاک بود و ضخامت آندرو 3 میلی متر و یکنواخت بود و هیچ بقایایی نداشتم. حالا امروز از صبح که تقریبا 5 روز از قطع خونریزی بعد از سقطم گذشته، احساس مثل پریودی دارم، صبح بیدار شدم زیر دلم درد داشت و کمرم هم از عصر دقیقا مثل پریودی درد داره. بی بی چک گذاشتم منفی بود خدا رو شکر. اما رفتم دسشویی اول ترشحات قهوه ای داشتم و الان هم خون قرمز دیدم. به نظرتون این خطرناکه، اخه سونو هیچ مشکلی ندید و به سونوم مطمئنم. البته اینو بگم من به توصیه اطرافیان برای اینکه بقایایی نمونه و رحمم آماده شه خیلیییییییییی گرمی خوردم. ممکنه به خاطر افراط زیاد به این زودی پریود شده باشم؟
انسانهای ضعیف انتقام میگیرند، انسانهای قوی می بخشند اما انسانهای باهوشند که نادیده می گیرند.
سوگل جان دارو نخوردم اصلا، خودش دفع شد. گرمی جات خوردم مثل چای دارچین و خرما و ....
انسانهای ضعیف انتقام میگیرند، انسانهای قوی می بخشند اما انسانهای باهوشند که نادیده می گیرند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گرمی هم برای این می خوردم که رحمم زودتر واسه بارداری بعدی آماده شه؟
2731