2726
** ادامه ی تاپیک (ما می خواهیم در آینده نزدیک مامان بشیم ان شاء الله *تابستان و پاییز 95*) ** توی این تاپیک متوسل می شیم به نرجس خاتون ، مادر امام زمانمون ، که ان شاء الله واسطه بشوند و به ما هم فرشته و یار امام زمان هدیه بدن .... آپلود عکس بسم الله الرحمن الرحیم * استَغِرُوا رَبِّکُم اِنَّهُ کانَ غفّارا یُرسَلُ السّماءُ عَلَیکُم مِدرارا وَ یُمِدُّکُم بِاَموالٍ وَ بَنینَ وَ یَجعَلُ لَکُم جَنّاتٍ وَ یَجعَلُ لَکُم اَنهارا* **وَزَکَرِیَّا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنتَ خَیْرُ الْوَارِثِینَ فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَوَهَبْنَا لَهُ یَحْیَى وَأَصْلَحْنَا لَهُ زَوْجَهُ إِنَّهُمْ کَانُوا یُسَارِعُونَ فِی الْخَیْرَاتِ وَیَدْعُونَنَا رَغَبًا وَرَهَبًا وَکَانُوا لَنَا خَاشِعِینَ** اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم **************************************************** انشاءالله به لطف و مرحمت خدای مهربونم همگی طعم زیبای مادر بودن رو بچشیم، و خدا ما رو لایق بدونه تا فرزندانی پاک، صالح و سالم رو در وجود خودمون پرورش بدیم و بتونیم جوری تربیتشون کنیم که لایق بندگی خدای مهربونمون باشن خدای عزیزم ما عاشقتیم و همیشه و در هر شرایطی راضی به رضای تو هستیم عزیزم ****************************************************** $$$$ **** نماز کامله #جهت #بچه دار شدن: اگر #بچه دار نمی شوید حتما این را انجام دهید اگر هر کاری انجام داده ونتیجه نگرفته اید حتما این را انجام دهید بی شک به نتیجه میرسید انشالله حضرت رسول اکرم (ص)فرموده اگر مردی برایش فرزند نشود وزنی برایش فرزند نشود این #نماز کامله رابخوانندوبااین دعا،دعا کنند خداوند به ایشان فرزند روزی فرماید روز جمعه چهار رکعت نماز پیش از نماز (ظهر) نمایددر هر رکعت هر یک از سوره ی حمد وفلق وناس وتوحید وکافرون و آیه الکرسی(وقدر وشهدالله) راده بار بخواند وبعداز نماز صد بار بگوید اَسْتَغْفِرُاللهَ رَبّی وَ اَتُوبُ اِلَیهِ وصد بار بگوید سُبْحانَ الله والْحَمْدُلِلّهِ وَ لا اِلهَ اِلاّ اللهُ وَاللهُ اَکْبَر وَ لا حَوْلَ وَ لا قُوَّهَ اِلا بِالله الْعَلِیِّ الْعَظیمِ،وبعد یک باردعائی که در صفحه ی۳۲۱ کتاب معراج المومن نوشته شده بخواند آن همه ثواب را به او می دهند وفرزند عطا فرمایند خداوند توفیق دهد :مجمع العلوم ***************************************************** آپلود عکس مولا جان، بار ها آمدی و نبودم در تقلای این زندگی نیازمند تو اما بی تو بودم ! بارها آمدی ونیامدم بر دلم بارها نشستی و بی تو بودن را گریستم میدانم آمده ای...بسیار نزدیک... پشت پلک هایی که توان باز شدن به روی زیبایت را ندارد... پشت در، دلی که هنوز برای میزبانی تو پاک نشده... میدانم آمده ای ... دعا کن من هم بیایم به پیشواز تو ! ***************************** دلتنگت که میشوم آسمان هم دلش ریش میشود... ای از تبار یاس های خوش بو تو ای به رنگ سرمستی پنهان شده ای که چه؟! تابستان بهانه است سرزمینمان داغدار کوچ توست... غبار دوریت طراوت را مسموم کرده و انگورها مستی ز تو میطلبند . به گمانم کم سویی اخترکان محصول غیبت های توست... ... ای حسن تعلیل جهان! نمایان شو تا آرامش بر ظرف زمان طلاکوب شود... تقدیم به امام زمان ******************** __>>> ایة الله سیبویه علیه الرحمه عموی {مرحوم آیة الله میرزا احمد} آقای سیبویه واعظ که در کربلا ساکن و صاحب رساله بودند. ایشان از اولیا بودند روزی به من فرمودند : در زمان ما (عصر غیبت ) توسل به حضرت نرجس خاتون کارها را زودتر راه میاندازد . چرا که وقتی مادر به فرزند حرفی بزند فرزند مجبور است به حرف مادر گوش بدهد . استاد مجتهدی می فرماید : من هر موقع کارم گیر میکند ، هزار صلوات نذرحضرت نرجس خاتون مادر امام زمان میکنم و کارم درست میشود . آیت‌الله مجتهدی در درس اخلاقشان فرمودند: بهترین وسیله رسیدن به خدا اهل بیت هستند. چهل سال پیش من گرفتاری داشتم، یکی از اولیا خدا در کربلا به من فرمودند: «به حضرت نرجس خاتون مادر امام زمان متوسل شوید، ایشان چون مادر ولی وقت ما هستند به فرزندشان می‌فرمایند که پسرم، این شخص به من متوسل شده خواسته‌اش را بده هزار صلوات یا یک ختم قرآن نذر ایشان کن تا گرفتاریت برطرف شود.» آقای الهی واعظ از قول بنده این مطلب را بر روی منبر نقل کرده بودند، شخصی پیش من آمد و گفت: «آقا من این کار را کردم و فورا حاجتم را گرفتم.» *** $$$ آقا جون متوسل شدیم به مادرت نرجس خاتون ..... هدیه الهیی مون رو از تو میخوایم $$$ *** ************************ && توصیه های معنوی و عبادی برای خوب رویی و خوشرویی فرزند : از زبان یکی از دوستانمون که مامان شده : راستش همیشه ارزوم بود کسایی که باردارن حسابی اعمال معنوی و عبادی انجام بدن الان خودم همش میگم خدایا بهم توفیق بده یه سری سوره هاست که میگن تا میتونید بخونید مثلا سوره عصر برای صبور شدن بچه سوره انبیاء برای صالح شدن سوره محمد برای جذاب شدن و خوش خلق شدن سوره یس و واقعه ام اگه بشه هروز خوند عالیه فک کن برای ارامش قلب و روح بچه یه خانمی بود بچش نسبت به خودش خیلی خوشگلتر بود خیلی ناز همه میگفتن شوهرشم اونقدر خوشگل نیست که بچش به اون کشیده باشه من رفتم ازش پرسیدم تو بارداری کار خاصی کردیدن گفت من 15بار قران و ختم کردم گفت هر روز یس و واقعه میخونم ماه هفتم علاوه بر جزء خونی قرانم و یس و واقعه هروز انعام میخوندم گفت بچمم اصلا اذیتم نکرد خیلی اروم بود خیلی خوشم اومد تو دلم میگفتم یعنی منم میتونم توکل بخدا کاش کمکم کنه **************************************************** &&& -->>> به نیت سلامتی امام زمانمون و گرفتن حاجاتمون از مادرش نرجس خاتون ، تصمیم گرفتیم که یه ختم چهل روزه حدیث کسا داشته باشیم : شروع ختم از روز 5 دی ماه (مطابق با تولد حضرت عیسی (ع) ). و پایان ختم 14 بهمن (مطابق با شب تولد حضرت زینب (س) ) کسانی که مایل هستن هر 40 روز بخونن بسم الله: اسامی ختم کنندگان حدیث کسا : 1. علیا 2. لبخندی ( فرشته داره) 3. ریتا 4. ناهید 5. هستی ----------> (فرشته دار شد ) 6. کوکو (فریبا) ---------> ( فرشته دار شد) 7.نغمه 8. الهام ۹. مادوتا ۱۰. شیما ( اعظم ) ( فرشته داره) ۱۱. آهو ۱۲. مامان ویدا ۱۳. هلنا ( فرشته داره) ۱۴. رنگین کمان ( فرشته داره) ۱۵. مژگان ( فرشته داره) ۱۶. تارا ۱۷ . سارا (فرشته داره) ۱۸. ساهور( فرشته داره) 19پارمیدا 20-مینا(فرشته داره) 21.ساناز 22 -ستاره ----------- > (فرشته دار شد ) 23 - مریم (maryam 23) 24-مینو 25-ati(عطیه) ۲۶. نیکان ( فرشته داره) ۲۷. مامان ویدا ۲۸. زویا ۲۹. شیما ( فرشته داره) ۳۰. رها 31. از روز *** یکشنبه ۵ دی *** شروع کردیم چون تولد حضرت مسیح هستش معجزه ی الهی بچه ها و دوستای گل، هرکی خواست شرکت کنه همین نوشته ی منو عینا کپی کنه و اسم خودشو بهش اضافهه کنه که یه وقت من یادم نره و کسی از قلم نیفته ... ما که از فردا شروع کنیم ... چهلمین روز ختم و اخرین روزش میفته دقیقا شب تولد حضرت زینب (س) *** ۱۴ بهمن ماه *** دوستان گلی که میخوان شروع کنن از هر زمان که خودشون خواستن، میتونن شروع کنن ولی دیگه همراه ما تموم نمیشه 40 روزه اشون برا همین میتونن همچنین صبر کنن تا ختم 40 روزه ی ما تموم بشه ، بعد دوباره توی ختم جدید شرکت کنند. ************************************************* **اسامی مامانای گلمون که توی تابستان و پاییز سال 95 فرشته اومد دلشون: المیرا جون ، ملوسک جون، لبخند جون، مامان الینا جون، ساهور جون، نیکان جون ، مینا خادمی، گلرو جون ، سارا جون ، آذر جون ، نگاری جون ، مامان نرگس جون ، مریم جون، مونا جون ، رمینا جون ، مامان زکریا جون، نازگل جون، زری جون، بهارک جون، رازین جون، نرجس جون، هلنا جون، مامان حدیث جون، نانی جون، فاطمه جون، مژگان جون ، الهه بانو جون ، ممول جون، عشق مامان ، مامان عشقولی، دختر شرقی، مارل جون ، دلنواز جون، امیلی جون، نگاه جون ، مامان بردیا جون ، نیل جون، مینا جون ، لیلی جون ، الینوش جون ، رنگین کمان جون ، ** اسامی مامان های بالقوه ای که قراره به زودی زود فرشته کوچولو بیاد تو دلشون : غزاله جون ، عاطی جون، شیدایی جون، ترمه جون، رهایی جون، مریم 23 جون، بارانک جون، لیسا جون، مامان ویدا، آلما جون، بستلیدی جون ، دنیز جون، لیلی جون، رها جون، تارا جون، غزل جون، نارمیس جون، مامان امیر مهدی جون، هانی جون، مادوتا جون ، رها جون (فینگلیش)، پارمیدا جون ، مهرآسا جون ، رونیکا جون ، نغمه جون، سانی جون ، آهو جون ، ریتا جون ، مسی جون، مهرناز جون ****‌اسامی مامان های جدیدمون که توی این تاپیک و بعد از شروع ختم حدیث کسا مامان شدن : :) :)‌ :) * ستاره جون *مامان آیسا *هستی جون * نارمیلا جون *کوکو جون * خدا جونم به امید تو خداجونم شکرت ****************************************************************** از دوستانی که تاپیک قبلی رو اداره میکردن و مایه زنده نگه داشتن روحیه مون بودن تشکر میکنم : سانی جون، مامان نرگس ، رنگین کمان جون، کوکو جون، نغمه جون، آهو جون ،
زائری بارانی ام آقا به دادم میرسی ** گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ** ضامن چشمان آهو ها به دادم میرسی ** من دخیل التماسم را به چشمت بسته ام ** هشتمین دردانه زهرا به دادم میرسی! به حق جوادت ... ممنونم یا امام رضا 🙏 الهی پسرمو نذر قیام مهدی (عج) میکنم 
گل نرگس جون ان شاء الله که به زودی زود سومی هم میاد تو دلتون
زائری بارانی ام آقا به دادم میرسی ** گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ** ضامن چشمان آهو ها به دادم میرسی ** من دخیل التماسم را به چشمت بسته ام ** هشتمین دردانه زهرا به دادم میرسی! به حق جوادت ... ممنونم یا امام رضا 🙏 الهی پسرمو نذر قیام مهدی (عج) میکنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام مینا جون ممنون عزیزم خدا فرزندان گلتو برات حفظ کنه عزیزم
سلامت باشی کوکوجان ان شاء الله روز به روز به اسامی مامانا اضافه بشه وبعدیش خودت باشی
2706