2703
2553
اگر هنوز اقدامی نکردی سعی کن پیش یه دکتر خوب بری که برای دوران بارداری ات هم میخوای تحت نظرش باشی و بگو که میخوای اقدام کنی و تمام آزمایشاتی که لازمه رو بهت بده به من علاوه بر آزمایش یه سونو واژینال برای سلامت رحم داد که خیلی خوبه
بعد از اون معاینه ات هم میکنه که اگر خدایی نکرده عفونت داشته باشی با دارو مشکل حل بشه

به خودت یه سری آزمایشات می ده مثل خون و ادرار
به همسری هم علاوه بر اینا یه آزمایش برای اسپرم می ده که اونم قبلش باید 5تا 7 روز برنامه ای نداشته باشین .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
وا غزاله جون تکلیف خودتو روشن کن می خوای حامله شی یا نه؟
عزیزم نه واسه خودت زوده نه واسه شوشوت! هر چی زودتر حامله شی بهتره هم واسه خودت و هم واسه نینی نازت! مادر شوهرت هم خوبیتو می خواد؛ همون اندازه که به مامانت احترام میذاری به مادرشوهرتم بذار!
2714
سلام خانمها ممکنه که به من کمک کنید !!!؟؟؟

من دیروز پریم تموم شد میخوام برای اولین بار اقدام کنم 6 تا کیت تخمک گذاری خریدم از کی باید استفاده کنم و بعد از چند مین ادرار چون من شنیدم میگن باید سر یه ساعتی انجام بشه اگه دومین ادار باشه اشکال داره

ممکنه جوابمو بدین
غزاله جان اول تکلیفت و با خودت روشن کن، با همفکری همسرت...
بهشون بگو می ترسی و آمادگی نداری، حتماً باهات صحبت میکنه و احتمالا قانع میشی،‌ ولی اصلا ترس نداره نمیدونم چرا و از چی می ترسی با خودت کنار بیا رو خودت کار کن، مادر همسرت هم بد نمیگه البته کسی نمیتونه تو این مورد دخالت کنه چون کاملا شخصیه، الان سن خوبیه برای شوهرت برای خودت هم اصلا زود نیست فقط سعی کن به آمادگی برسی خیلی دوران شیرینیه....
2706