2733
2734
عنوان

بالاخره چه نوع قابلمه ای بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 35038 بازدید | 184 پست
سلام
من داشتم بحث رو دنبال می کردم که تصمیم گرفتم یه چیزایی رو روشن کنم :)

1. قابلمه های چدن آلومینیمی هستند با پوشش تفلون و اصلا چدن ندارند !
2.پوشش سرامیکا و اسم هایی شبیه اون تا جایی که من فهمیدم همگی انواع تفلون هستند که کارخونه های مختلف روش اسم گزاشتند
3.قابلمه های کارال از نوع اکسید آلومینیموم هستند که در شرایط خاصی تهیه میشه و بر خلاف آلومینیم اصلا با غذا واکنش نشون نمیده به راحتی خش نمیشه و نچسبه. اسم این پوشش Anodized aluminum هست.اینم مطالبی در مورد این پوشش :
http://anodizedaluminum-cookware.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من که الان دارم گرین پنام رو استفاده می کنم خیلی لذت داره انقدر شستنش راحته که نگو هیچی بهش نمی چسبه.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
من مدل کیو تو رو گرفتم چون زیرش تماما مشکی هست دیگه هیچ وقت زیرش نمی سوزه. اونهایی که سفیده زیرشون بعد یه مدت روغن می سوزه و دیگه تمیز نمی شه.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
2738
آخه چدن خیلی سنگینه در ضمن چدن دوباره روکشش تفلونه یعنی معایب تفلون رو داره. من یه ماهی تابه تفال چدنی دارم خوبه ولی فقط برای استیک گرفتم چون استیک توی چدن خیلی عالی میشه ولی هر وقت می خوام بشورمش خیلی به مچ دستم فشار میاره. از سنگینیش بدم میاد.
گرین پن فکر نمی کنم بغیر از بلژیک جای دیگه ای داشته باشه اگه خواستی بگیری سعی کن از نمایندگی های اصلیش خانه و آشپزخانه بگیری
مبارک باشه
من یه قابلمه استیل وی ام اف خریدم برای خورش ویه قابلمه سرامیکی گرین پن برای برنج وراضیممم
مابراین درنه پی حشمت وجاه آمده ایم***ازبدحادثه اینجابه پناه آمده ایم
آرا مامان پارمیس من ماهیتابه ام چدنه وسنگین..منم یه ماهیتابه گرین پن میگیرم ..
البته من استیل عرشیاداشتم اون دیگه فوققق سنگین بود..ولی استیل وی ام اف وزنش خوبه
مابراین درنه پی حشمت وجاه آمده ایم***ازبدحادثه اینجابه پناه آمده ایم
ممنون اسفند جون راستش من کلا از استیل یکم می ترسم چون می گن نگهداریش سخته می ترسم بسوزه و خیلی بدم میاد بسوزه البته به قول شما برای خورشت فقط خوبه ولی این خارجی ها توش سرخ هم می کنن.
2706