2737
2739
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2216440 بازدید | 19745 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام خوبید؟ وا اینجا چه خبر بوده یه سوال حالا یعنی اینقدر بودن نبودن ربیعی اینجا مهمه که همه این طوری با هم میجنگید والا اگه خدا قبول کنه همه به سن قانونی رسیدن پس نیاز به کاراگاه و کلانتر ندارن هر کس خودش بهتر میدونه چه کاری واسش خوبه
صدای خنده های خدا رو میشنوی؟دعایت رو شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد
2738
من 12 سال ایروبیک کار میکردم از سال 84 هم دارم مثل چی همش رژیم میگیرم هر رژیمی که بگین گرفتم ولی چه فایده سوخت و ساز بدنم پایینه با یه قاشق اضافه خوردن یه کیلو میاد رو وزنم خب آدم نمیتونه که همیشه ورزش کنه یا رژیم باشه من یه پسر سه ساله دارم 4 ساله ورزش نکردم ولی اینقدر رژیم گرفتم که حتی اسمشو میشنوم عصبی میشم میخوام بگم اینطور نبوده که بدونه تلاش بیام سراغ قرص تا الانم لیپو6 و اسلیم فست و مجیک اسلیم رو خوردم که هیچ کدوم روم تاثیر نداشت به علاوه اینکه با مجیک اسلیم دچارتنگی نفس شدید میشدم که از خانم راشد خریده بودم اما عوارض اسلیمینگ آبی روی من خیلی کمتر از قرصهای قبلی بود من چون کم خونی دارم همیشه سرگیجه رو دارم خوب کم خوردن بیشترش میکرد دیشب فکر میکردم واسه منی که با رژیم ورزش تو یکماه هیچی کم نمیکردم 4 کیلو خیلی خوبه بماند که امروز پری شدم فکر کنم یه کیلو بیشتر کم کرده باشم هفته پیش که به خانم ربیعی زنگیدم بابت استپ وزنم گفتن دلیلش تثبیت وزن کم شدس که اگه اینطور باشه که عالیه خخخخخخخخخخ ببخشید اینقدر حرف زدم
صدای خنده های خدا رو میشنوی؟دعایت رو شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد
سلام خیلی جالبه ها!!!! اصلا من میخوام بدونم فرضا که خانم ربیعی خودشون اینجا باشن و تبلیغ کنن مگه چه اشکالی داره؟! تو نت یا همین صدا و سیما هم خیلیا میان و تبلیغ محصولاتشونو میکنن خب الان مشکل کجاست؟! بالاخره نتیجه مهم بوده، بنده خدا قرص اصل داده مجبورمونم نکرده که آره بیان و به زور قرص بخورین! هر کی هر تصمیمی گرفته همه جوانب رو سنجیده بعد اومده اینجا. حالا واسه من بعضیا کارآگاه بازی در میارن. جالبه که هر کی از این قرص نتیجه گرفته و راضی بوده میگن خانم ربیعی هستش!!! تا الان که سه نفر رو متهم کردین منم لابد نفر چهارمم دیگه! اصلا شما فکر کنید من خانم ربیعی هستم خب که چی؟ در کل من که فکر میکنم کاملا قضیه برعکسه یعنی یه نفر با چند تا کاربری داره بر علیه فروشنده پست میذاره آخه همشونم همین امروز یه دفعه پیداشون شد!! همه هم یه دفعه دلسوز شدن. ببین خانم میشناسمت یه بار اینجا دستت رو رو کردم چیه؟ چرا با اون کاربری اصلیت نیومدی؟ خلاصه اینکه نظر دوستان در مورد کلوب خصوصی چیه؟ هر کی موافقه اینجا اعلام کنه و بهم درخواست دوستی بده. لطفا فقط اونایی بیان که همه عوارض قرص رو میشناسن و تصمیم قطعی گرفتن که قرص بخورن. والا دیگه حوصله سر و کله زدن با بعضیا که فقط بلدن بقیه رو تخریب کنن ندارم هر کی موافقه بسم الله...
فقط گوشه چشمی از نگاه خداوند برای خوشبختی انسان کافیست … به امید آنکه همیشه در نگاهش باشی....
ترانه جون دمت گرم راستی عزیزم من اون پست که شما رو خطاب کردم اشتباه شد بیبقشید,ناراحت نشی دوستم. اسمشم بذار کلوپ از جان گذشتگان :-D یا دوستداران ربیعی:-D من که ندید عاشقش شدم بس که با صبر و حوصله س این آدم و صد البته خوزستانی@-}--
فدات مژگان جون نه عزیزم متوجه شدم اشتباه شده و ناراحت نشدم. ایول اسمای خوبی پیشنهاد میدی بازم چیزی به ذهنت میرسه بگو :d
فقط گوشه چشمی از نگاه خداوند برای خوشبختی انسان کافیست … به امید آنکه همیشه در نگاهش باشی....
سلام من برگشتم خونه و دوباره وزن کردم خودمو، وزن منم ثابته نسبت به پنج روز قبل خیلی خوبه و جالبه که تقریبا این چند روز من کمی بیشتر میخوردم
خدایا ازتو چه پنهان کسی را همقد تو دوست دارم!!
2706