2733
2734
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2215828 بازدید | 19745 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام
دو روز عروسی رفتم هااااااا

ببین چه خبر شده تاپیک

چقدر نظرات متفاوته......دوستان من خودم به شخصه با شک و تردید فراوان دارو رو خریدم .حتی چند روز بعد از اینکه به دستم رسید مایل نبودم ازش استفاده کنم . روز اول هم که قرص ها رو گرفتم اومدم توی تاپیک گفتم که فقط با اعتماد به نتایجی که دوستان در این تاپیک گرفته اند میخوام این قرص رو بخورم . حالا با توجه به پست بهار جون (البته من اصل پستش رو ندیدم گویا پاک کرده) بیشتر میترسم....

من خیلی سرگیجه میگیرم

من هر روز و هر روز آماده دریافت هدایای جذاب کائنات هستم.....
2738
موضوع جالب اینه که با وجود این همه نظرات منفی در مورد قرص که توی این یکی دو روز توی تاپیک مطرح میشه
هنوز یه عده در به در دنبال اسم و شماره تلفن فروشنده اند....!!!!!!!!!
من هر روز و هر روز آماده دریافت هدایای جذاب کائنات هستم.....
دوستای گلم چرا اینقد ناراحت میکنید همو... دوست خوبم مری گل جان اینکه از روی نگرانی بچه هارو نصیحت کنی اشکالی نداره اما اینکه با این حرفا سعی کنی ذهن همه رو نسبت به هم مشکوک کنی درست نیست. اصلا من خانم ربیعی,وقتی قرصم تاثیر گذاشته چه فرقی داره? یعنی تا این حد باید غریب دوست باشیم که اگه کسی بین خودمون چیزی بفروشه بده و اگه نسبت به جمع غریبه باشه خوبه? ما هممون به اندازه کافی بزرگ هستیم ممکنه اصلا جواب نگیریم ممکنه هم بگیرم و یا اصلا خدایی نکرده یه بیماری هم بگیریم,خودمون انتخاب کردیم.
سلام بچه ها خوبین؟من با مصرف تقریبا 35 تا از اسلیمینگ ابی سه کیلو و نیم کردم ولییییییییییی بازم راضیم میخوام دوباره ابی بگیرم ولی خ ربیعی گفتن اون سری که داشتن تموم شده و یه سری آبی دیگه آوردن.حالا میخواستم ببینم توی 10 روز اخیر کیا از خ ربیعی آبی خریدن؟؟راضی بودن آیا؟؟
سلام دوستان.من خوابم به شدت به هم خورده و واقعا کلافه شدم.اما اشتهام خیلی خیلی کمه.سیما جان مامان گلی گفت تیینویید امسال دیگه روت اثر نداشته که نخوردی میشه لطف کنی بگی امتحان کردی امسال یا فکر کردی اثر نمیکنه؟چند تا خوردی بعد گذاشتی کنار؟
واسه منم 2014 ولی از ربیعی نگرفتم. چه فرقی داره بنظر منم ربیعی میاد اینجا. نمیخوام بگم حدس میزنم کیه و اصلا هم مهم نیست... من میخوام وزن کم کنم. بچه هم نیستم که دو نفر بگن کم کردیم برم اونو بگیرم. تحقیق میکنم بعد تصمیم میگیرم.. یعنی من اول این قرصو گرفتم بعدش این تاپیکو دیدم.. و بنظرم این خانومایی که چندروزه اینجا جو میدن قصدشون فقط خیرخواهی نیست..
http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19528 ** بنیاد نیکوکاری ترنم مهر **
2706