2726
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2214393 بازدید | 19745 پست
موفق باشى مژگان.بابا بى خیال .هر کى هر طور که صلاح میدونه عمل میکنه.والا فروشنده هر کى که هست دستش درد نکن خداقل قرصاش اصله دروغ تو کارشنبوده.من هر نوع رژىمى که وجود داشته گرفتم هر چى که وجود داشته بدون اغراق میگم.گرفتم چند کیلو کم کردم به هفته نرسىده برگشته.من با اینکه از همه کاهش کمترى داشتم بازم راضیم.والا به خدا .بگذریم فتانه خبرى ازش نیستت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام.. من همچنان در استاپم. نمیدونم چکار کنم درست شه. فقط سایزام امیدوارم میکنه دیشب واسه دخترم تولد هشت ماهگی گرفتیم عکس انداختیم. خیلی فرق کردم واقعا امیدوارکننده ست.. ولی کاش وزنمم کم میشد. من توی چهار هفته پنج کیلو کم کردم. تازه الان رسیدم به وزن آخر بارداریم. این شیردهی مسخره بد بلایی سرم آورد..
http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19528 ** بنیاد نیکوکاری ترنم مهر **
مریم جان و مامان بهار خانوم عالیه به خدا .اگه تا حالا یکى خوردین الان دوتا بخورین انشاله که از استپ خارج میشین و اگه دوتا میخورین نگران نباشین مىزان کاهش به نظر من در همه رچزها یکسان نیست ر
مژگان جان منم دقیقا باهات موافقم و اگه دقت کرده باشی خودمم از این قرص استفاده کردم و جواب گرفتم،
فقط گوشه چشمی از نگاه خداوند برای خوشبختی انسان کافیست … به امید آنکه همیشه در نگاهش باشی....
بچه ها تا اینجا که متوجه شدم انگار استاپ وزن جزو روند این قرصه اخه اکثرا بعد از یه مقدار کاهش استاپ داشتن من که ار وقتی دوتا قرص خوردم ار استاپ دراومدم
فقط گوشه چشمی از نگاه خداوند برای خوشبختی انسان کافیست … به امید آنکه همیشه در نگاهش باشی....
......... شما احیانا همون ربیعی نیستی ؟؟؟؟(نخواستم ازت اسم ببرم گفتم شاید 1% نباشی اونم شاید ) خیلی مشکوک میزنی و خیلی از ربیعی تعریف میکنی . من خیلی وقته که اینجا میام و خیلی وقته زیر نظر دارمت . حتی فکر میکنم ربیعی چند تا کاربری ایجاد کرده و با اسمهای مختلف میاد و از خودش تعریف میکنه . دوستانم آگاه باشید ..... به تاریخ عضویت افراد توجه کنید اون افرادی که میگم همشون تاریخ عضویتشون با چند روز فاصله از همه. قصدم فقط دلسوزی هست .
امیدم را نگیر از من خدایا خدایا . دل تنگ مرا نشکن خدایا خدایا
تاریخ عضویت ما جدیده اونایى تارىخ عضویت قدیمى ترى دارن و زودتر این قرص رو خریدن چى؟اونام ربیعى هستن؟اصلا بحث ما ربیعى نیست از ىه قرص استفاده کردىم رچندشو داریم به هم گزارش میدیم.مض رضاى خدا همع کاراگاه نشین.ترانه جان مامان گلى فتانه مامان پرهام و بقیه دوستان که از کاربراى قدیمى هستىن مگه شما استفاده نمی کنین؟مگه زودتر شروع نکردین؟
2706