2733
2734
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2215908 بازدید | 19745 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من امروز یه بسته قرص ریداکتیل گرفتم.میخوام بخورم ولی میترسم (یه جورایی پشیمونم).تا حالا از ای قرصا استفاده نکردم.شما در مورد این قرص چیزی شنیدید?کسی از این قرص استفاده کرده?ممنون می شم کمکم کنید.
من گن نانو دارم چربی سوزه ولی بر عکس اونی که تو ماهوارس که 2 تیکس ماله من یه سره است و یاعث می شه تیکه تیکه نکنه بدنتو
تازه از زیر سینه است و از قسمت پایین هم جا داره برا دستشویی رفتن که نخوای مدام برا دستشویی در بیاری دوباره بپوشی

شارژیه باید 8 ساعت شبها بذاری تو فریزر 8 ساعت تو روز تنت کنی که چربی بسوزنه

گن لاغری چربی سوز و ساعت شنی کاملا مناسب در زمان شیر دهی و بعد از عمل زایمان  سفارش 09358585603 http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1277775&T=&postID=59359816
2738
مامان بهار ما همه داریم میخوریم
جل ال خالق
سوها بازم کمرنگ شدی که کجایی
لی لی جان حتما میگم بهت فقط میترسیم تا اون روز شیرینی هامون تموم شه همش کم میاریم ههههههههههههه
خسته شدیم حسابی کار سختیه
با رزیم گریهههههههههههههههه
هوای پاک حق مسلم ماست می خواهیم زنده بمانیم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
سلام دوس جونام ...بارفتن جون هستم ولی نه مثل همیشههههههههههههه..این خانمه که امروز اصلا تل منو جواب نمیداد فکر کنم میخواد منو بپیچونه ..حالا اصلا مهم پولش نیست ها میخوام بدونم اگر قرار باز هم به زور 4 کیلو کم کنم که خیلی دلچسب نیست...دوست دارم نظر شماهارو هم بدونم بچه ها...
مامان بهار جان قرص ریداکتیلو از کدوم داروخانه خریدی ساخته کدوم کشور
پولدارى؛ منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد گدایى؛ صفت است ربطى به بى پولى ندارد دانایى؛ فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد نادانى؛ یاوه گویى است و ربطى به زیاده گویى ندارد یار؛ همدلى است و ربطى به همراهى و پر کردن کمبود ندارد دشمن؛ نمایشى از کمبودها و ضعف هاى خویش است و ربطى به بدسرشتى و بدخواهى طرف مقابل ندارد
2706