2410
2553
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2210898 بازدید | 19745 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه فروشنده بین کاربرهای اینجاست که مسلمه . فقط موضوع اینجاست که جای چند نفر هست؟ به نظر می آد بیش از یک نفر ! به هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند . ضاهرا" بچه ها با علم به این مطلب دارن این قرص را می خورند
سلام دوستان من خودم بارها قرص خوردم نتیجه نگرفتم ولی الان دوباره دارم اسلمینگ میخورم فکر میکنید علتش چیه؟؟همه ما میدونیم دکتر تغذیه باید بریم ورزش کنیم و..... ماها ادم بی سوادی نیستیم همه اینارو میدونیم ولی چاقی یه بیماریه که از نظر روانی ادم تحت فشاره وبرای لاغر شدن دست به هر کاری میزنه نمونه اش خود من پس بهتره بهم توهین نکنیم وهمدیگر و متهم نکنیم هممون تو زندگی هزارتا مشکل داریم دیگه تو دنیای مجازی با هم نجنگیم به نظرهمدیگه احترام بزاریم
2720
آوا وبهار دوستان لطفا بیخود جو دوستانه ی اینجا رو خراب نکنید و سیگنال منفی نفرستید،فروشنده هر کی هست مهم نیست،مهم اینه که چند نفر بودیم که خوردیم و راضی بودیم،مهم اینه که دارویی که هزینه میکنیم تقلب نباشه،پس دیگه مابقیش حرف بیخود و خراب کردن جو هست،هر کی به هر دلیل با قرص لاغری مشکل داره بهتره تاپیک دیگه ایی رو انتخاب کنه و بحث رو به حاشیه نکشونه
https://www.facebook.com/Shahrzadjourney/photos/a.443961432339161.96531.443338359068135/655745191160783/?type=1 مطلب از صفحه شهرزاد لطفا به اشتراک بگذارید سایت صبا جهت بازدید www.sabayepedar.net "ﺗﻨﻬﺎ ﻳﻚ ﮔﺎﻡ ﺩﻳﮕﺮ ﺗﺎ ﺁﻏﺎﺯ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺻﺒﺎ ﻛﻮﭼﻮﻟﻮ" ﺑﺎ ﻛﻤﻚ ﻫﻤﻪ ﺷﻤﺎ و اﻃﻼﻉ ﺭﺳﺎﻧﻲ ﺑﻪ ﻣﻮﻗﻊ, ﺻﺒﺎ ﺗﺎ ﻣﺎﻩ ﺁﻳﻨﺪﻩ ﻋﺎﺯﻡ ﺁﻟﻤﺎﻥ اﺳﺖ. ﺑﺎ ﻫﻤﻴﺎﺭﻱ ﺷﻤﺎ ﻋﺰﻳﺰاﻥ ﻗﺴﻤﺖ اﻋﻆﻢ ﻛﻤﻚ ﻣﺎﻟﻲ 70 ﻣﻴﻠﻴﻮﻧﻲ ﺗﻮﻣﺎﻧﻲ ﺟﻤﻊ ﺁﻭﺭﻱ ﺷﺪﻩ و ﺗﻨﻬﺎ 20 ﻣﻴﻠﻴﻮﻥ ﺩﻳﮕﺮ ﺑﺮاﻱ ﺁﻏﺎﺯ اﻳﻦ ﺳﻔﺮ ﺑﺎﻗﻲ ﻣﺎﻧﺪﻩاﺳﺖ. ﺩاﺳﺘﺎﻥ ﺻﺒﺎ ﻓﺮﻭﺯﻧﺪﻩ ﺭﻭ ﭼﻨﺪﻳﻦ ﺑﺎﺭ اﺯ ﻫﻤﻴﻦ ﺻﻔﺤﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻛﺮﺩﻳﺪ; ﺻﺒﺎ, ﺩﺧﺘﺮ ﻛﻮﭼﻮﻟﻮﻳﻲ ﻛﻪ ﺑﺎ ﺳﻬﻞ اﻧﮕﺎﺭﻱ ﻛﺎﺩر ﭘﺰﺷﻜﻲ و ﭘﺮﺳﻨﻞ ﺑﻴﻤﺎﺭﺳﺘﺎن 6 ﺳﺎﻝ اﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﻳﮕﺮ ﻗﺎﺩﺭ ﺑﻪ اﻧﺠﺎﻡ ﻫﻴﭻ ﻛﺎﺭﻱ ﻧﻴﺴﺖ و ﺳﺎﻟﻬﺎﺳﺖ ﺩﻧﻴﺎﻱ ﺯﻳﺒﺎﻱ ﻛﻮﺩﻛﺎﻧﻪ اﺵ ﺑﻪ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻧﺒﺎﺗﻲ ﺑﺪﻝ ﺷﺪﻩ; ﺑﻪ ﺟﺎﻱ ﺑﺎﺯﻱ و ﺷﺎﺩﻱ ﺗﻤﺎﻡ ﺳﻬﻢ اﺵ اﺯ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺗﺨﺖ ﺑﻴﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ﻫﺎی ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺷﺪه اﺳﺖ. ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﻫﻴﭻﻧﻬﺎﺩﻱ ﺗﺎ ﺑﻪ ﺣﺎﻝ ﻣﺴﻮﻟﻴﺖ اﻳﻦ ﺳﻬﻞ اﻧﮕﺎﺭﻱ ﺭﻭ ﻗﺒﻮﻝ ﻧﻜﺮﺩﻩ. .ﺣﺎﻻ اﻳﻦ ﺧﺎﻧﻮاﺩﻩ, ﺗﻨﻬﺎ اﻣﻴﺪﺷﺎﻥ ﻣﺮﺩﻣﻴﺴﺖ ﻛﻪ ﻫﻤﻴﺸﻪ اﺛﺒﺎﺕ ﻛﺮﺩﻧﺪ ﻛﻪ ﺑﺮاﻱ ﻳﻜﺪﻳﮕﺮ ﻫﺴﺘﻨﺪ و ﻗﻠﺒﺸﺎﻥ ﺑﻪ ﻗﻠﺐ ﻳﻜﺪﻳﮕﺮ ﭘﻴﻮﻧﺪ ﺧﻮﺭﺩﻩ اﺳﺖ. ﭘﺪﺭ ﺻﺒﺎ ﺑﺮاﻱ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺗﻨﻬﺎ ﻓﺮﺯﻧﺪﺵ ﻛﻠﻴﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﺭﻭ ﻧﻴﺰ ﻓﺮﻭﺧﺖ. ﺭاﻩ ﺑﺮاﻱ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺻﺒﺎ ﺩﺭ اﻳﺮاﻥ ﻣﻘﺪﻭﺭ ﻧﻴﺴﺖ اﻣﺎ ﭘﺰﺷﻜﺎﻥ ﺁﻟﻤﺎﻧﻲ اﺑﺮاﺯ اﻣﻴﺪﻭاﺭﻱ اﺯ ﺑﻬﺒﻮﺩ ﻭﺿﻴﻌﺖ ﺻﺒﺎ ﻛﺮﺩه اﻧﺪ. ﻭاﻗﻌﺎ 20 ﻣﻴﻠﻴﻮﻥ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺑﺮاﻱ ﺑﻌﻀﻲ ﻣﺒﻠﻐﻲ ﻧﺎﭼﻴﺰ اﺳﺖ, اﻣﺎ ﺑﻪ ﻭاﻗﻊ ﻣﻲ ﺗﻮاﻧﺪﺯﻧﺪﮔﻲ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺭﻭ ﺑﻪ اﻳﻦﺧﺎﻧﻮاﺩﻩ ﺑﺮ ﮔﺮﺩﻭﻧﻪ, ﺧﻨﺪﻩ ﻫﺎﻱ ﻳﮕﺎﻧﻪ ﻓﺮﺯﻧﺪﺷﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺧﻮﻧﻪ ﺑﺮﮔﺮﺩﻭﻧﻪ. اﮔﺮ ﻧﻤﻲ ﺗﻮاﻧﻴﺪ ﻛﻤﻚ ﻣﺎﻟﻲ ﻛﻨﻴﺪ, اﻳﻦ ﭘﺴﺖ ﺭا ﺑﻪ اﺷﺘﺮاﻙ ﺑﮕﺬاﺭﻳﺪ ﺗﺎ ﺷﺎﻳﺪ ﻛﺴﻲ ﻛﻪ ﺑﺘﻮاﻧﺪ ﻛﻤﻚ ﺣﺎﻝ اﻳﻦ ﺧﺎﻧﻮاﺩﻩ ﺁﺑﺮﻭﻣﻨﺪ ﺷﻮﺩ, ﺑﺒﻴﻨﺪ. ﺗﻨﻬﺎﻳﺸﺎﻥ ﻧﮕﺬاﺭﻳﺪ. ﮔﺎﻫﻲ ﺳﻬﻢ ﻣﺎ اﺯ ﺧﻮﺑﻲ ﻣﻴﺘﻮاﻧﺪﺧﻴﻠﻲ ﻛﻮﭼﻚ, اﻣﺎ ﺗﺎﺛﻴﺮﮔﺬاﺭ ﺑﺎﺷﺪ ﻭﻗﺘﻲ ﺩﺳﺖ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﻫﻢ ﺩﻫﻴﻢ. ﻣﻤﻨﻮﻥ ﺁﻭا ﺷﻤﺎﺭﻩ حساب بانک ملت بنام صبا فروزنده: ١٤٠٥٣٨٦٨١٥ شماره کارت عابر بانک ﭘﺎﺭﺳﻴﺎﻥ بنام صبا فروزنده: 6221061039364981 شماره تماس/( وایبر): ٠٠٩٨٩٣٦٦٨١١٨٢٦ ٠٠٩٨٩١٧٨٨٧٩١٩٩
2714
بهار ممنون به خاطر اطلاعاتی که در اختیارمون گذاشتی. هر چند اگه پست های قبلی رو خونده باشی حتما میدونی که اینجا اکثرا عوارض قرص ها رو میدونن و با علم به همین موضوع شروع به استفاده از قرص کردند. حتی خیلی از دوستان اذعان کردند که ما عوارض رو می‌شناسیم و دلمون نمیخواد کسی بیاد و روحیمونو تضعیف کنه. در کل میخوام بگم با هجمه ای که رسانه ها و اینترنت در مورد قرص لاغری دارند دیگه کمتر کسی پیدا میشه که بگه من این چیزا رو نمیدونستم! در مورد اینکه این قرصها ممکنه عوارض مخربی داشته باشند باهات موافقم ولی هر دارویی، تاکید میکنم هر دارویی حتی یک مسکن ساده ممکنه عوارضی رو داشته باشه که در برخی افراد نمود پیدا میکنه و در بعضیا نه. چند سال پیش من رفتم پیش متخصص تغذیه ایشون قرص ریداکتیل واسم تجویز کردند و من اونو از داروخونه تهیه کردم اما با اینکه اشتهام صفر صفر بود اما ازش راضی نبودم و ادامه ندادم چون به شدت منو عصبی و خسته و داغون کرده بود ، اینو دکتر تجویز کرده بود! اما بعد یکی دوسال کلا تولیدش متوقف شد چون میگفتند ترکیبات شیشه داشته، پس لزوما همیشه حرف دکترها سند نیست. من اسلیمینگ آبی رو خوردم دوره ش هم تموم شد 10 کیلو کم کردم به نظرم خیلی قرص لایتی هستش. اگه کسی از سلامت بدنش مطمئن باشه با مصرف کوتاه مدت این قرصها مشکلی پیش نمیاد مگر اینکه کسی سابقه بیماری داشته باشه که در این صورت نباید قرص استفاده میکرده.
فقط گوشه چشمی از نگاه خداوند برای خوشبختی انسان کافیست … به امید آنکه همیشه در نگاهش باشی....
منم همین سوال را دارم . . . لطفا در مورد مصرف و تهیه این قرص منو راهنمایی کنید
آدم ها فقط آدمند نه کمتر نه بیشتر ، اگر کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی . . . آنها را شکسته ای و اگر بیشتر حسابشان کنی . . .آنها تورا می شکنند
ترانه و آوای عزیز ممنون بابت نگرانی و صحبت هاتون ما همه میدونیم که این قرصا پر از عوارضه اما یه جورایی مثلا من یکی دیگه خسته شدم از چاقی و افسردگی ناشی از اون و اگه دروغ نگم هممون هم چندین چند بار انواع رژیم و دکتر تغذیه رو تجربه کردیم اما نیاز به یه امید و محرک داریم,به قول یکی از دوستان ما شاید در حالت عادی هم اینقد مراعات کنیم همینقدر لاغر میشیم اما اون بهمون امید میده و میشه یه استارت جدید... منم مطمئنم فروشنده میتونه یکی از خود ما باشه اما یکی از ماست نه همه ما,پس گاهی جوابم داده شاید ما جز همون تعداد باشیم وای چقد حرف زدم. من امروز شروع کردم قرص اول.
2706