2737
2739
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2216499 بازدید | 19745 پست
دوستان قرص اسلیمینگ اصلاً به من نساخت 10 روز هم خوردم ... با اینکه شدیداً بی اشتها بودم و فقط آب می خوردم ... دریغ از یک کیلو کاهش !!! خیلی روی اعصابم اثر گذاشته بود و احساس می کردم سرم سبک شده و سرگیجه بدی داشتم ! بی خوابی، دلشوره، ضعف و کرختی و ... رو هم نمی تونستم تحمل کنم . البته بگم من ماه گذشته رژیم گرفته بودم همراه با پیاده روی و 4 کیلو کم کرده بودم اما با قرص اصلا و ابدا قدم 170 و وزنم 75 کیلو که می خوام بشم 65 امروز با اجازتون می خوام برم تردمیل یا دوچرخه ثابت قیمت کنم ! ضمناً برای اینکه خدای نکرده دوستان ناامید نشن عرض کنم : من کلاً فشارم همیشه پایینه و زیاد غش و ضعف می کنم. به خیلی از داروها هم مقاومت نشون می دم ! دیروز خیلی خیلی حالم بد شد و گفتم الانه که سکته کنم و به خودم و خانواده قول دادم دیگه قرص لاغری نخورم... امیدوارم این قرص به شما بسازه
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان عزیز من کل تاپیک رو خوندم خیلی باحاله این قرص اما بزارید من تجربه ای رو که خودم داشتم اینجا بگم چون خدا گواهه قصدم تبلیغ یا خدای نکرده سوءاستفاده کردن نیست چون خودم همین مشکلات رو داشتم و تجربه تلخی بود واسم چاقی… افسردگی ناشی از اون … عدم اعتماد ب نفس و …
خدایا ازتو چه پنهان کسی را همقد تو دوست دارم!!
2731
سالها پیش من هیکل فوق العاده ای داشتم یعنی واقعا جلب توجه میکردم و اکثرا از هیکلم و اندامم تعریف میکردن و بماند که احساس غرور میکردم اما بنا ب دلایلی ( فوت مادرم و مشکلات زندگی مشترکم) منو از پا دراورد طوری که اصلا نفهمیدم کی و چطور وزنم از ٥٩ رسید ب ٨٤ کیلو
و اینکه بماند چقدر عذاب میکشیدم حتی از چشم افتادم همه نگاهشون با تمسخر و ترحم بود که برام غیر قابل تحمل میشد میدونم میفهمین چی میگم
تااینکه بطور کاملا اتفاقی با یک سایت اشنا شدم برام جالب بود خلاصه با ترس و استرس اینکه نکنه کلاهبرداریه یه مبلغی رو ارسال کردم و بعد یک هفته فکر کنم ، یه بسته ب دستم رسید که زندگیمو دگرگون کرد
همتون میدونین چاقی یه معضل خیلی مهمه و واقعا کسی که اندام مناسبی نداره خیلی توی روابطش تاثیر میزاره واینکه ماها چاقیمون روانیه یعنی وسوسه و میل شدید ب غذا داریم تااینکه واسه گرسنگی باشه دقیقا گرسنگی عاطفی داریم
2738
و یه چیزی که باید بگم اینه که من واقعا از صمیم قلبم میخوام که همتون به اندام ایده التون برسین ، راستش اهل تاپیک زدن هم نیستم فقط خواستم اینجا که همتون دور هم جمعین و مشتاق لاغری این مطالبو بگم که اگه خواستین این راهو تجربه کنید من هم کمکی کرده باشم
در ضمن ماه رمضون فوق العاده معجزه میکنه چون من این تجربه رو تو ماه رمضون داشتم ، میگم معجزه ، واقعا همینه من تو مدت ٨ روز ٧ کیلو کم کردم
ادرس سایت رو اینجا نمیزارم شاید بعضی از دوستان دوست نداشته باشن و یه موقع ناراحتی پیش نیاد اگر مایل ب تجربه این راه بودین ، لاغری بدون رنج و عذاب و سختی اما برای همیشه میتونید پیغام بزارید برام بهتون حق میدم اعتماد به همچین حرفایی گاهی اوقات ممکن نیس مثل خود من، اما تصمیم گرفتم تمام این رژیم ها و ریاضتها رو کنار بزارم حتی شده واسه اخرین بار این رو هم امتحان کنم
2706