2737
2734
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2216282 بازدید | 19745 پست
ممنون قاصدک جان از راهنماییت ... می دونم اصله ولی خیلی گرون داده بی انصاف !!! سمر مگه توی دوران پریود باید قرص رو قطع کرد؟
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی شما همزمان با مصرف اسلیمینگ چیکار می کنید که بیشتر اثر کنه ؟ مثلاً ورزش ؟ و یه سوال دیگه همون یک دونه قرص در روز (نیم ساعت قبل از صبحونه) کافیه؟
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
سلام. منم سه روزه دارم اسلیمینگ آبی میخورم.. یه حالی دارم ولی فعلا که وزنم تغییری نکرده رژیمم گرفتم باهاش ولی جون ورزش کردن ندارم زیاد... کارای خونه خیلی زیاده بیست ودو کیلو باید کم کنم تا بشم مثل قبل بارداریم.. فکر میکنین چقد طول بکشه؟
http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19528 ** بنیاد نیکوکاری ترنم مهر **
2728
2738
بچه هایی که زیره 1200 کالری مصرف میکنید اشتباه میکنید الا اینکه فقط تا 5 کیلویی بخواین کم کنید شما با کالری خیلی کم یهویی چند کیلو و سریع کم میکنید ولی بعدش استپ میکنید به نظرم باید یواش یواش کالریهاتونو کم کنید.البته بسته به اضاف وزن داره یه چرخی توی نت بزنید حساب کار دستتون میاد.من حوصلم نمیشه توضیح بدم البته من که شاگرد تنبلی بیش نیستم و اینجا همه استادن
سمر جون من کاناداییشو گرفتم. به من اصلا نساخت ظاهرا قندمو مینداخت و سردردهای فجیعی میگرفتم. آخرم بسته پونصد تاییشو دادم به یکی از نزدیکانم که بخاطر تخمدان پلی کیستیک دکتر واسش تجویز کرده بود.
درددلهایت را برای خودت نگه دار، گاهی سبک نشوی سنگین تری!
2706