2733
2734
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2216086 بازدید | 19745 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام دوستان
مامان فندق جون من خریدم ولی خیلی بد بود وقتی میخوردم انگار اصلا پایین نمیرفتویه مزه بدی هم میداد.فقط 2 3 تا خوردم بقیشو ریختم دور
الان دارم مجیک اسلیم میخورم.
لج نکن خدا !!!حق با "شیـــــطان" بود آدم هایت ارزش پرستیدن ندارند . . .
2738
بیشتر سایز کاش کامنتای دیروزمو بخونی همه چی رو نوشتم.اگه خواستی میگیرم برات پست میکنم.ولی خودت تحقیق کن اول ببین کدوم به دردت میخوره.من که از مجیک راضیم.
لج نکن خدا !!!حق با "شیـــــطان" بود آدم هایت ارزش پرستیدن ندارند . . .
من عجیب دپسرده م
اصلا حس میکنم سایزم تغییر نمیکنه دور کمرم کوچیک نمیشه پهلوهام رو مخمه
قرصامم دارم میخورم غذا هم خیلی رعایت میکنم نون و برنج اصلا نمیخورم
امروز صبح واقعا دلم خواست یه ساقه طلایی با شیر خوردم اما اینقدر که صورتم لاغر میشه اندامم نه
اندکی صبر سحر نزدیک است....
سلام . فتانه جان قرص رو دادم کارپردازمون برد برات پست کنه . یلدا چرا افسرده ای . من که دو روزه قرص میخورم خیلی هم شنگولم . باورت نمیشه از دیروز احساس میکنم شلوارم بهم گشاد شده کمرش .کلا من دچار توهم شدم . تازه من اصلا رعایت هم نمیکنم . هرچقدر جا داشته باشم میخورم . به خودت انرژی منفی نده عزیزم . دنیا جان من سردی بدنم کمتر شده ولی کم خوابی سر جاشه . احساس سیری نسبت به روز اول کمتر بود . یهو یه جای بدنم میخاره نمیدونم عصبی هست چون من خیلی میترسم رو پوستم جوش یا کهیر بزنه یا نه واقعا در شرف زدنه . اثر قرص هم از 12 ظهر تا 11 ظهر فردا تقریبا هست . من یکشنیه دیگه میام وزنم رو میگم .
خداوند چو بندد دری ز رحمت گشاید در دیگری
2706