2737
2734
عنوان

از کدوم قرص لاغری که استفاده کردین بیشتر راضی بودین...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2216093 بازدید | 19745 پست
ساره جون یه سوال داشتم.قیمتهایی رو که توی سایت نوشته با چیزی که میفروشن فرق داره؟آخه مثلا بوتانیکال رو نوشته 70 به من گفت 95 یا هیدروکسی 170
بعدش من شیرازم . گفته توی مراکز فروشها اول تحویل بگیرین بعد پول بدین ولی به من شماره کارت داد. شماهم همینجوری خریدین؟
مامی دو پرنسس من اسلیمینگ با جلد آبی رو یه دوره مصرف کردم البته اگه همونی باشه که کپسولش دورنگ سبز و سفیده . تاثیره زیادی روی من نداشت فقط گاهی دچار دلپیچه میشدم .زیاد راضی نبودم.
ساره عزیزم هرکسی که لاغر میشه حتی اگر معده اش رو هم کوچیک کرده باشه و رعایت نکنه دوباره خیلی بیشتر وسریعتر از قبل چاق میشه.گلم میتونی بخوری اما حواست باشه درضمن هر دو روز یک روز غذاهای کم کالری مصرف کنی یا هر جایی که میخای بری به جای استفاده از ماشین پیاده بری.اینجوری موفقتری...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها شما که کم میکنین روی صورتتون هم اثر میذاره؟یکی میگفت قرص مخمر آب جو واسه پر شدن صورت خوبه.شما چیزی نشنیدین؟آخه من وقتی لاغر میشم اول از همه صورته میره تو. گرچه به لاغری هیکل می ارزه
2731
نرجس جان

در مورد قیمت قرص ها توی سایت از خودشون بپرس ک چرا اینجوری هست چون من نمیدونم و به من هم

250000 تومان داد.

پیک اورد در خانه و پولشو گرفت به اضافه 6000 تومان پول پیک ک دادیم

یادمه هلنا هم ک از قزوین بود اول پول ریخت و بعد براش فرستادن قزوین
ساره جون اچقدر وزن کم کردی
اصلا چند کیلو بودی الان چند شدی

من صرتم گرده و چاقیش توی قسمت کناره های لپ و. جلوی گردن( غبغب) دارم
اصلاااا دوسشون ندارم دوست دارم صورتم لاغر بشهههههه ،

مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
2738
لطفا میشه سایت چربی سوز رو بذارید برام

من که سرچ میزنم ف یل تره اون سایت
میخوام ببینم همون سایت. اصلیه که فی. لتره یا نه...
مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
2706