2733
2734
دو روز پیش نسخه ۳.۱۵ تلگرا م منتشر شد که مانند همیشه امکانات جذاب و بسیار مهمی را به این اپلیکیشن محبوب اضافه کرده است. با وجود آنکه نسخه‌ی جدید شامل ویژگی تماس صوتی آنلاین نیست؛ اما امکانات مهمی که در آن وجود دارد، باعث شده است نسخه‌ی ۳.۱۵ تلگرا م یکی از آپدیت‌های مهم و احتمالا آینده دار این اپلیکیشن باشد. در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت. ادامه مطلب و آموزش استفاده: http://forum.romaak.ir/showthread.php?tid=1820 پرسش سوالات و مشکلات در گروه تلگرا م
شرکت گسترش ارتباطات روماک | خدمات ثبت دامنه و میزبانی وب، سامانه پیامک، طراحی وبسایت و فروشگاه اینترنتی، راه اندازی شبکه و دوربین، فروش و تعمیر ماشینهای اداری و تجهیزات مخابراتی، آموزش مفاهیم شبکه، مشاوره و ارائه راهکار در زمینه امنیت و نفوذ، صدور مدارک بین المللی شبکه | باشگاه کاربران(انجمن آموزشی) | ربات تلگرا م  | کانال تلگرا م | گروه تلگرا م 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پین کردن به صفحه چت اضافه شده که در نسخه های قبلی در گروه قابل انجام بود که در آپدیت جدید با امکان بیشتری انجام پذیره پین کردن یعنی قرار دادن متن یا لینکی در بالای صفحه گفتگو برای جلب توجه و اطلاع رسانی برای مطالعه بیشتر لینک مطلب رو باز کنین
شرکت گسترش ارتباطات روماک | خدمات ثبت دامنه و میزبانی وب، سامانه پیامک، طراحی وبسایت و فروشگاه اینترنتی، راه اندازی شبکه و دوربین، فروش و تعمیر ماشینهای اداری و تجهیزات مخابراتی، آموزش مفاهیم شبکه، مشاوره و ارائه راهکار در زمینه امنیت و نفوذ، صدور مدارک بین المللی شبکه | باشگاه کاربران(انجمن آموزشی) | ربات تلگرا م  | کانال تلگرا م | گروه تلگرا م 
2728
درود بر شما سرکار خانم مارال خوشحالم که مورد توجه شما قرار گرفت بله حتما باعث افتخاره بنده هست موفق باشین
2738
درود بر شما سرکارخانم نگار ممنون از توجه تون بله عرض کردم پین کردن در گروه در نسخه های قبلی هم بود ولی درآپدیت جدید شما میتونین در صفحه چت عادی هم اینکار رو بکنین و به اضافه قابلیتهای دیگه ای که اضافه شده و در لینک توضیح و آموزش داده شده البته همیشه سعی کنین از نسخه اصلی تلگرا م استفاده کنین که امنیت کاربران تضمین شده در اون نسخه های مود شده امن نیستن و احتمال شنود اطلاعات در اونا زیاده موفق باشید
متشکرم از حضورتون سرکارخانم نگاز باعث سعادت بنده هست که در خدمتتون باشم. اگه سوالی یا فرمایشی هم داشتن میتونین افتخار بدین در گروه هم عضو بشین که به درخواست دوستان نی نی سایت ایجاد شده شما می تونین وقتی با کسی چت می کنین مطلب یا لینکی رو به عنوان یادآوری و .. در صفحه چت قرار بدین و پین کنین مثل گروه شاد باشین و بهترین
متشکرم جالب بود
من امروز آپدیتش کردم ولی امکانات اضافه شده ش رو نفهیدم الان از لینک دیدم تو سایتتون آموزششو گذاشتین
خیلی خوب شده این ورژن جدیدش قسمت پین کردنشم خیلی خوب شده و به درد میخوره
2706