2726
خواهرم هفت ماهه عقد کرده شوهرش کار ثابت نداره و تا ده روز دیگه میره سربازی تو این دورانم خرجی براش نکرده و هر مناسبتی بوده از تو حراجیا و جاهای ارزون براش یه چیزی خریده قبل از اربعین با مادر و پدر و برادر شوهرش میبرندش کربلا و اونجا بودن تا همبن دیروز تو ابن مدت کلی پول هتل و اینا دادن پسری که هیچی پول نداره و تمام سرمایشون فقط وام ازدواجه حالا ابن ده رور دیگه میره سربازی و قسط این واما هیت و بی فکریش که این همه مدت تو کربلا بودن ما هممون قاطی کردبم از این کارش و به خواهدم میگیم ازش جدا شو آبا حقو بهمون مبدین با نه؟
یه ماه رفتن کربلا چیکار کنن ؟؟!!!
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولا که مطمئن باشین همه چیزو نمیدونید وقتی خواهرتون ازدواج کرده یعنی عاقل وبالغ بوده پس بذارید خودش زندگیشو پیش ببره بااین حرفا ممکنه سردش کنید درصورتی که شاید همو خیلی دوست دارن
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹
2728
واا بخاطر یک ماه رفتن به کربلا طلاق بگیره
در ثانی زندگی خودشه و چرا اینهمه دخالت میکنین واییییی به شما چه ربطی داره برا زنش از کجا خرید میکنه
خالق من! مرا وسیله ای در دستانت قرار بده تا حامل عشق و شادمانی برای دیگران باشم و هرگاه به آنها خدمتی کردم فراموش نکنم که این دستان توست که به یاریشان شتافته …
خیلی مشکلات دیگه هم هست از جمله اینکه اینا وااااقعا به ما نمیخورن چه از لحاظ مالی چه فرهنگی مامان پسره مثل بد بختا لباس میپوشه چهار تا عروس داره یه خونه افتضاح که به طبقشو دادن به مستاجر پولشو برداستن برون بک ماهه کربلا بست نشستن اصلا نمیگه دختر مردم عقده پسرم کار نداره سربازی نرفته
عزیزم شما برای ایشون تصمیم نگیر چونخودت بعدها باید حرف بشنوی که باعث جداییش شدی ! در ضمن .....دلیل نمیشه شاید پسر پول نداره واقعا ....و پول خرج سفر مهمون پدرشوهر اینا بودن و خودش خرجی نکرده از جیبش که
به اسمت قسم ! تو قلبم حرم داری دوستت دارم و میدونم دوستم داری 😔 ای که روشنی قلب منی !سرنوشتمو رقم میزنی با دعای مادرانه تو ؛من شدم حسینی و حسنی ای وای مادرم ای وای مادرم 😔نفسی لک الفداه بی بی بی حرم 😢 بی بی بی حرم😢
خب از اولم همین بود اون موقع درست فکر میکردین نه الان بگین طلاق بعدشم کم کم زندگیشونو میسازند مام اول هیچی نداشتیم ولی حالا خونه هم خریدیم خداروشکر مهم اینه که همدیگه رو دوست داشته باشن
یا عباس بن علی! یا کاشف الکرب عن وجه الحسین..... اکشف کربی بحق اخیک الحسین ای کسی که غم و اندوه را از چهره حسین(ع) زدودی....... غم و اندوه من را نیز برطرف فرما
شوهر خواهرتون اصلا سرکار نرفته تو این هفت ماه؟؟
وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
خرج سفرو خوده پسره داده یه قرون اونا کمک نکردن بعدم از مرز مهران تا شهرمون چهار تا مرد و خواهرم تو یه ماشبن اصلا اینا عقل ندارن ابن دو تا ول کردن به امون خدا
2706