2410
2553
من همیشه وقتی میخوام سس سالاد درست کنم در ی کاسه ماست ی قاشق سس مایونز میزنم .. بعد نمک و ی کوچولو آبلیمو و فلفل قرمز... فوت کوزه گری ش اینه ک شما وقتی سستونو میچشید مزه ماست میده ... واسه اینکه کاملا مزه ش عوض بشه ی ته لیوان شکر و ی ته لیوانم آبجوش رو با هم قاطی کنین و کم کم ب سستون اضافه کنید... هی تست کنین ک یهو خیلی شیرین نشه... ملس بشه... مث ذائقه خودتون... حتما امتحان کنید تا از شر سس مایونز و چاقی رها بشید و با خیال راحت سالادتونو میل کنید... در ضمن شکری ک شما استفاده میکنین ب اندازه مایونز کالری نداره خیالتون جمع
ابری میشه چشمام😭😢 یه روزی که اون روز دور نیست/ من التماست میکنم🙇 برگرد ولی مقدور نیست 💔
سادات جان امتحان کن پشیمون نمیشی ... شکر کاملا ب خورد موادت میره
ابری میشه چشمام😭😢 یه روزی که اون روز دور نیست/ من التماست میکنم🙇 برگرد ولی مقدور نیست 💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خاله نی نی سایت این همش ماسته ... سس ک بین همه تقسیم بشه فقط ی کم از اون ی قاشق مایونز ب همه میرسه انگار دارن کالری ماست دریافت میکنن
2714
سادات جان از چیزای کوچیک کمک بگیر مث کم کردن مایونز و نوشابه و ... بعد همه چی بهتر میشه...
ماست رو با آبلیمو نمک سس خرسی دوقاشق غذا خوری سس تند یک قاشق غذا خوری آویشن فلفل سیاه قاطی کنید خوب هم بزنید . مزه اش عاااالی میشه من گاهی وقتها هویج رو‌مثل مداد خلال میکردم سس رو میریختم توی یک ظرف بلند . هویح و میزدم توش عاااالی میشد
 خوب دیدن شرط انسان بودن است                      عیب را در این و آن پیدا مکن    مولانا 
یه سس دیگه ماست روغن زیتون و سس کچاپ و آبلیمو باهم مخلوط کرده بعد بهش فلفل و نمک و فلفل قرمز کم و آویشن می زنیم عالیه من که از روغن زیتون متنفرم عاشق این سسم
یا عباس بن علی! یا کاشف الکرب عن وجه الحسین..... اکشف کربی بحق اخیک الحسین ای کسی که غم و اندوه را از چهره حسین(ع) زدودی....... غم و اندوه من را نیز برطرف فرما
2706