2726
عنوان

اهدا عضو

2630 بازدید | 20 پست
سلام دوستان نظرتون راجع به پر کردن فرم اهدا عضو چیه? شمام شنیدین میگن اونایی که فرم پر کردن اگر اتفاقی براشون بیفته زیاد بهشون رسیدگی نمیکنن تا بتونن اعضاشونو استفاده کنن? مرگ حقه خیلی دوس دارم فرم پر کنم ولی اینو شنیدم از یکی ترسیدم
ما را به نیمه پر لیوان چه کار? این باقی سمی ست که پیش تر خورده اند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرگ مغزی رو که دیگه رسیدگی نداره. یا طرف مرگ مغزی شده که اعضاشو اهدا میکنن یا نمیشه که اهدا نمیکنن.
ﺳَﺮ ﺳِﻮﺍﯾﯽ ﻭ ﻧَﻢ ﻧَﻢِ ﻭﺍﺭﺵ.... ﺗﻪ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﻭ ﻣِﻪ ﻫﺎﺭِﺵ ﻫﺎﺭِﺵ.... ﮐَﺌﻮ ﺁﺳﻤﻮﻧﻪ ﮐِﻤِﻪ ﺳِـــــﻔﺎﺭﺵ.... ﻣِﻪ ﺩﻟﺒﺮ ﺭﺍﻩ ﺩِﺭﻩ نَﺌﯿﺮﻩ ﻭﺍﺭﺵ....
من کارتش رو گرفتم به خانواده مم اطلاع دادم رسیدگی نمیکنن یعنی چی؟ وقتی کسی اعضاش رو اهدا میکنن که یه سلول از مغزش زنده نباشه یعنی کاملا مرگ مغزی باشه یک درصد هم احتمال زنده بودن نداره
کارت یه جورابی وصیت نامه است :)))) من گرفتم (چاپی) گذاشتم لای دفترچه خاطراتم برگه وصیت نامه ;)) خانواده مطلع بشن من راضی بودم
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
خانواده تو اون شرایط حال روحی مساعد ندارن نمیتونن عاقلانه و منطقی تصمیم بگیرن عاطفی میشن کاش میشد با کارت دیگ نیازی به رضایت نبود
ما را به نیمه پر لیوان چه کار? این باقی سمی ست که پیش تر خورده اند...
2706