2737
2734
عنوان

مامانای سزارینی لطفا بیاین

16 بازدید | 62 پست
بچه ها شما واسه سزارین کی بستری شدین؟ دقیقا روزی که دکترتون واسه زایمان گنته بود؟ درد داشتین یاقبلش بستری شدین؟ بعدش حالتون چطور بود چقد طول کشید خوب شین نوارتونو خودتون میتونستین عوض کنین سوند داشتین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واسه من دکتر تاریخی که گفت واسه سزارین یه روز قبلش رفتم معرفی نامه از دکتر گرفتم شب ساعت 11 بستری شدم تا صبح از استرس نخوابیدم مامانم هم پیشم بود صبح ساعت 7 اومدن برام سوند زدن و آماده کردن برای اتاق عمل ساعت 8.15 سزارین شدم و بعد از اینکه از بی حسی دراومد درد داشتم که مسکن دادن و فرداش هم مرخص شدم
2738
روزی که میخواستم عمل شم یه ساعت قبلش رفتم بیمارستان ،حدود شش صبح، ساعت هفت بچه ام بدنیا اومد قبلش درد نداشتم بعد از بهوش اومدن هم هییییییچ دردی نداشتم نوارم رو خودشون عوضش کردن سوند نداشتم بعد از عمل چند ساعت بعدش اومدن بلندم کردن بردن دستشویی شیافم پرستار گذاشت کلا خیلی خوب بود ،فرداش هم اومدم خونه بازم درد آنچنانی نداشتم اصلا
2706