2733
2734
با سلام من قبل از بارداریم مشکل فوبیای مکان بسته و تاریک داشتم الان ۵ماه باردارم از زمانی که باردار شدم این ترس هام بیشتر شده به طوری که حتی پاساژ یا اتاق خواب هم واسم تنگ و خفه کننده به نظر میرسه و الان همش استرس روز زایمان و مکان بسته محیط بیمارستان ترس من و بیشتر میکنه خانومای باردار کسی مشکله فوبیای مکان بسته و تاریک داشته مثل من لطفا راهنماییم کنید چه کار کنم؟؟؟ایا به روانشناس برم این مشکلاتم درست میشه؟
من در کلبه حقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تویی دارم و تو چون خود نداری... خدایا شکررررت بابت همه چی♡♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یبار روفته بودم دندانپزشکی روز گرمی بود و فقط یه پنجره داشت و تو دید من هم نبود دکتر داشت دندونام رو درست می کرد که نگام به سقف افتاد و کوتاه بود سقف یکدفعه حالم بد شد پاهام شروع به سوزش کرد و کفشمو یدفع پرت کردم و زدم تودست دکتر روپوش هم زیر گردنم بود اونم میکشیدم حس میکردم دارم خفه میشم وااای حالم خیییلی بد بود
2731
ب نظرم برو منم ی کم دارم مثلا حمام و دستشویی میرم باید حتما در باز باشه تو ماشین شیشه پایین باشه و غیره
امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
معمولا من جایی که چند طبقه باشه حالم بد میشه ولی تو اتوبوس هم همینطورم همیشه میگم من چطوری می تونم سوار هواپیما بشم و یبار دیگه هم رفته بودم پیش دکتر که داشت همین حالتا برام پیش نیومد که ذهنم رو پرت میکردم تا بهش فکر نکنم و خداروشکر چیزیم. نشد
2738
منم همینطورم بهار‌نارنج جون به این شدت نبودم ولی از زمانی که باردار شدم خیلی بیشتر شده یکس از دوستام گفت اگر الان درمانش نکنی بعد از زایمان بدترم میشی من فقط استرس روز زایمانم و دارم که مکان بسته بیمارستان من و میترسونه از مترو هواپیما آسانسور اتاق در بسته از اینا میترسم
من در کلبه حقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تویی دارم و تو چون خود نداری... خدایا شکررررت بابت همه چی♡♡
باید برم روانشناس آخه رو کل زندگیم تاثیر گزاشته دیگه حتی پاساژم نمیتونم برم
فقط تنها راه حل اینه که بهش فک نکنی و حواست رو پرت کنی بعضی موقع پیش خودم فک میکنم چطوری من تو بیمارستان تونستم زایمان کنم چون دوسه نا اتاق تو در تو بود و دوتا راهرو تا اتاق زایمان بود و فضای بسته
وااااای بهارنارنج جووون اصلا نمیتونم حواسم و پرت کنم وقتی اون حالت خفگی به سراغم میاد دست و پام شل میشه دهنم خشک میشه قدرت فکر کردنم و از دست میدم و فقط دنبال راه فرار به بیرونم
تپش قلب شدید میگیرم مثل حالت سکته میشم
من زمان زایمان فقط درد زایمان رو میکشیدم ولی چندروزی پسرم بستری بود من هم بالا سرش یدفعه احساس خفگی کردو میدونی یدفعه هم سراغ آدم میاد و دنبال پنجره میگشتم برم وایسم کنارش حالا باز هم نمیشد چند نفر اونجا بودن و روم نمی شد دلم میخاستم موهامو بکشم
2706