2726
عنوان

قوربون بزرگی خدا برم...

262 بازدید | 10 پست
خدایا تو حکمت و بزرگیت موندم. اونی که بچه می خواد و زجه میزنه با ناباروری و سقط امتحانش می کنی اونی هم که بچه نمی خواد و سفت و سخت جلوگیری می کنه باردار میشه و با بارداری و وسوسه سقط امتحانش می کنی...خدایا چه جوری از این امتحان سربلند بیرون بیایم?!!!!

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

به خدا موندم خودم دوتا سقط داشتم از یه طرف هم زاد پنداری دارم با عزیزانی که سقط کردند و اینجا تاپیک می زنند و زجه می زنند از یه طرف میبینم بعضی ناخواسته باردار میشن و تا سقط عمد پیش می رن و یاد ده سال پیش خودم می یوفتم که اون موقع بچه نمی خواستم و شرایطش نبود. که البته من جلوگیری داشتم و حامله هم نشدم اون زمامها.حال هر دو گروه رو درک می کنم. خدایا یه مسیر میانه پیش پای من بزار تا لیاقت اونچه که آرزوش رو دارم الان پیدا کنم

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

إن شاالله به حاجتت برسی
يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ
2728
اااااا یه راحیل دیگه چه جالب....

بپرس حنانه جان...ببخشید من رفتم

یه راحیل در انتظار "همسری" صالح یه راحیل در انتظار "فرزندی" صالح
يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ
صبر کنین به حکمت رحمت خداوند که هر چیزی در زمان خودش اتفاق می افته صبر کنین به مهربانی خداوند که خداوند صابران رو دوست داره و پاداش زیادی در انتظارشون هست امید داشته باشین فقط رابطتون رو با خداوند عالی کنین که خداوند عالیترینها رو براتون می خواهد
لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹