2737
2739
عنوان

خخخخخخخخ

11 بازدید | 6 پست
"قیامت نامه!"😄 بخدا حال کردم از این شعر احسنت به این شاعر👇 👇 👇 👇 😂 روز قیامت شد و صاحبِ صور اومد به میدون و دمید تو شیپور مُرده ها از تو قبراشون پا شدن منتظر محشر کبرا شدن صف کشیدن، وقت حساب کتاب شد وقت مکافات و سؤال جواب شد برزیلی، پانامایی، تونسی امریکایی، فرانسوی، قبرسی هر کدوم از یه قوم و ملیّتی وایساده بودن با چه کیفیّتی! ایرونیا هم تهِ صف وایسادن از اون عقب هی صفُ هُل میدادن! یهو خدا از اون بالا صدا کرد ایرونیا رو از تو صف جدا کرد سپرد اونا رو دستِ یه فرشته گفت اینا رو ببر، جاشون بهشته خارجیا که صحنه رو می دیدن مثل فنر بالا پایین پریدن شاکی شدن، حوصله شون سر اومد صدای اعتراضشون در اومد گفتن خدا مُزد اطاعت چی شد؟! حساب کتابِ این جماعت چی شد؟! از تو بعیده پارتی بازی کنی فقط یه عده ای رو راضی کنی! اینجوری که رفتن و صف خالی شد معلومه پرونده ها ماسمالی شد..! خدا که دید یه ذره اوضا پَسه به مُرده های معترض گفت بسه این ایرونیا که توی صف بودن تموم عمرشون توی کف بودن! یه سر سوزن دل خوش نداشتن تو دلاشون بذر امید نکاشتن تموم عمرشون مُعطّل بودن تو هر چیزی از آخر اول بودن! هر چی برای تفریح عُموم بود برای این بیچاره ها حروم بود! شادیاشونو قدغن می کردن جوونا رو سوار وَن می کردن! درسته که قانوناشون صوری بود ولی بهشت رفتنشون زوری بود! یکی نشسته بود و غُرغر میکرد تموم فیلماشونو سانسور می کرد! تقویمشون همش عزاداری بود جمعه تا جمعه گریه و زاری بود لذت زندگی رو کشک میدیدن ثوابُ تنها توی اشک میدیدن نه دیسکویی، نه کافه ای، نه باری نه ساحل مُختلطی، نه یاری! نفهمیدن مزه کنسرت چیه اون که وسط وایساده با چوب کیه! خودروی ملّیشون یه جور گاری بود! مسبّبِ مرگ و عزاداری بود با اینکه روی دریای نفت بودن اما تو یه وضع هَشَل هفت بودن! گرفتار فرار مغزا شدن نخبه هاشون وِل توی دنیا شدن! مثل شماها حالِ خوب نکردن تو شهراشون بزن بکوب نکردن! خلاصه این ملتِ بی آتیه حساب کتابشون قر و قاطیه! یه عمر تو اون دنیا عذاب کشیدن طعم جهنّمو قشنگ چشیدن! وقتشه غصه هاشونو چال کنن برن بهشت و تا ابد حال کنن 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعوای دو شاعر زن و مرد که زن و شوهرند 😂😂😂😂 به نام خدایی که زن آفرید / حکیمانه امثال من آفرید خدایی که اول تو را از لجن / و بعداً مرا از لجت با شعف آفرید ! برای من انواع گیسو و موی / برای تو قدری چمن آفرید ! مرا شکل طاووس کرد و تورا / شبیه بز و کرگدن آفرید ! به نام خدایی که اعجاز کرد / مرا مثل آهو ختن آفرید تورا روز اول به همراه من / رها در بهشت عدن آفرید ولی بعداً آمد و از روی لطف / مرا بی کس و بی وطن آفرید خدایی که زیر سبیل شما / بلندگو به جای دهن آفرید ! وزیر و وکیل و رئیس ات نمود / مرا خانه داری خفن آفرید برای تو یک عالمه کِیْسِ خوب / شراره ، پری ، نسترن آفرید برای من اما فقط یک نفر / "براد پیت من" را" حَسَنْ" آفرید ! برایم لباس عروسی کشید / و عمری مرا در کفن آفرید به نام خدایی که سهم تو را / مساوی تر از سهم من آفرید. 🌺🌺🌺🌺 ⭕️ 🔞 🌺🌺🌺 پاسخ از نادر جدیدی : به ‌نام خداوند مردآفرین / که بر حسن صنعش هزار آفرین خدایی که از گِل مرا خلق کرد / چنین عاقل و بالغ و نازنین خدایی که مردی چو من آفرید / و شد نام وی احسن‌الخالقین پس از آفرینش به من هدیه داد / مکانی درون بهشت برین خدایی که از بس مرا خوب ساخت / ندارم نیازی به لاک، همچنین رژ و ریمل و خط چشم و کرم / تو زیبایی‌ام را طبیعی ببین دماغ و فک و گونه‌ام کار اوست / نه کار پزشک و پروتز، همین ! نداده مرا عشوه و مکر و ناز / نداده دم مشک من اشک و فین! مرا ساده و بی‌ریا آفرید / جدا از حسادت و بی‌خشم و کین زنی از همین سادگی سود برد / به من گفت از آن سیب قرمز بچین من ساده چیدم از آن تک‌ درخت / و دادم به او سیب چون انگبین چو وارد نبودم به دوز و کلک / من افتادم از آسمان بر زمین و البته در این مرا پند بود / که ای مرد پاکیزه و مه‌جبین تو حرف زنان را از آن گوش گیر / و بیرون بده حرفشان را از این که زن از همان بدو پیدایش‌ات / نشسته مداوم تو را در کمین!!!
2731