2703
2553
عنوان

چرا سقط نمیشه؟خدایا

9514 بازدید | 45 پست
بعد از هشت ماه انتظار بی بی م مثبت شد .رو ابرا بودم حس میکردم سختیام و انتظارم تموم شد تا اینکه رفتم اولین سونو برای قلب که بهم گفتن جنین تو هفته ی شش رشدش متوقف شده و قلب نداره.خونریزیام هم سه روزه شروع شده.حال روحیم بماند که چقد داغونم.حال جسمیمو چیکار کنم؟ضعیف شدم خون های سیاه.ولی دفع نمیشه
همه ی زندگیم عشقم دخترم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اگه میخوای تو خونه تموم شه حداقل جوشونده تخم شوید غلیظ دم کن بخور ... برای منم کنده شده بود از رحم ولی دفع نمیشد.. اینو خوردم و راه رفتم که خدا رو شکر افتاد
یعنی میشه تا عید یه نی نی کوچولو بیاد تو دلم؟!
2714
من دو بار سقط کردم هر دو بار طبیعی بدون قرص بار اول قلب تو نه هفته ایستاد از اولین لک تا خود روز سقط یک ماه شد ولی خوب خونریزی تا سقط کامل یک هفته که همش تخم شوید جوشونده و ورزش کردم راحت جفت و ساک کف حموم دراومد سقط دوم بارداری پوچ که اونم از لک تا سقط ده روز شد البته مثل یه پریود معمولی بود این یکی ولی بازم گرمی زیاد خوردم...منم تو حال شما بودم انتطار برای دفع خیلی حس بدی هست خدا صبر و تحمل بده بهت

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

عزیزم منم سقط داشتم درک میکنم حالتو ولی نزار کارت مثل من به کورتاژ بکشه که اون واقعا سخت تره. با جوشونده و ورزش تو خونه دفع کنی راحت تری
به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....
2706