2410
2553
سلام دوستان منم بارداری پوچ داشتم که اخرین سونو تو یازده هفته، یه ساک خالی هفت هفته و نیم نشون داد. دکترم گفت ده روز صبر کن خودش بیافته، و سایتوتک داد که اگه نیافتاد استفاده کنم. من دیروز دوازده ظهر یکی گذاشتم، تا ساعت چهار خونریزی کردم. زیاد نبود. ساعت هشت یکی دیگه گذاشتم، دو ساعت بعد دردم شروع شد البته نه خ شدید. چون زمان پریود معمولی هم درد ندارم. ساعت ده و نیم تو wc یه چیز سیاه دفع شد. متاسفانه دقیق ندیدم ولی لیز خورد رفت. بعد از اون باز خونریزی خیییلی کم. ساعت چهار صبح یکی دیگه گذاشتم ولی باز خونریزی نداشتم. ساعت نه صبحم گذاشتم. کاچی و گل گاوزبون و چایی نبات زعفرونم خوردم. الان خ کم خونریزی داشتم. درد ندارم. طنابم زدم. نمیدونم دیگه چی کار کنم
پروردگارا، سرنوشت مرا خیر بنویس، تقدیری مبارک، تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم (دعای عرفه)
دکترم گفت یکی بذار اگه خونریزی زیاد نبود هشت ساعت بعد یکی دیگه، تا الان چهار تا گذاشتم شیش تا مونده من منتظر خونریزی شدید و لخته‌های زیاد بودم
پروردگارا، سرنوشت مرا خیر بنویس، تقدیری مبارک، تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم (دعای عرفه)
عزیزم من بارداری شیمیایی داشتم که خونریزیه بعدش در حد پریود بود زیاد نبود
. خدایا اگر بنده مطیعی نیستم دوستانی دارم که به ذکرت مشغولند، به نعمت وجودشان و احترام مناجاتشان و دل پاکشان به ما نظر کن................... خدایا منو لایق مادر شدن کن قول میدم بهترین مامانه دنیا بشم ........خدایا دوستام یادت نره اونا هم چشم به رحمت و مهربونیت دارن ارزوهاشونو براورده کن ( امین)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زعفرون بخور تا دفع بشه
. خدایا اگر بنده مطیعی نیستم دوستانی دارم که به ذکرت مشغولند، به نعمت وجودشان و احترام مناجاتشان و دل پاکشان به ما نظر کن................... خدایا منو لایق مادر شدن کن قول میدم بهترین مامانه دنیا بشم ........خدایا دوستام یادت نره اونا هم چشم به رحمت و مهربونیت دارن ارزوهاشونو براورده کن ( امین)
2720
اخه این درحد پریود معمولی هم نیست خ کمتره
عزیزم شاید کامل دفع نشده من قرص دو تا شیاف گذاشتم و یه زیرزبونی کامل افتاد همون شبم فقط درد داشتم ولی تا 7 روز خونریزی تقریبا شدید سونو بدی چند روز دیگه مشخص میشه
دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2714
توی پوچ چی باید دفع بشه؟ این یه چیزی خ تیره رنگ جگر به طول سه سانت بود تقریبا
بارداریم ناخواسته بود با پیشگیری طبیعی. کاملا مطمین بودیم
اخی، انشالله خدا هرچه زودتر دامنتو سبز کنه
2706