2703
2713
عنوان

مسابقه بی سابقه در نی نی سایت

367 بازدید | 43 پست
سلام کاربران عزیز قصد داریم در فروم مسابقات ماهانه عکس برگزار کنیم با موضوعات مختلف و متنوع . البته به برندگان عزیز هم هدایایی به رسم یادبود از طرف اسپانسرهای عزیز اهدا می شود. اگر از مسابقات به خوبی استقبال بشه این امکان برای ما فراهم میشه تا هر ماه این برنامه را در فروم داشته باشیم. عکسهاتون رو می تونید با استفاده از یکی از سایتهای مخصوص آپلود عکس با لینک مستقیم یا غیر مستقیم ارسال کنید. برندگان هم بر اساس تعداد لایکها مشخص میشه. امیدوارم این برنامه جدید با موفقیت پیش بره و بدونید هدف از اجرای این برنامه فقط ایجاد محیطی جذاب برای کاربران عزیز نی نی سایت است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
موضوعات رو بعدا به شکل مجزا اعلام میکنیم هر مسابقه یک موضوع منحصر به فرد داره. ما یک تاپیک مسابقه ایجاد میکنیم و موضوع رو به عزیزان اعلام میکنیم و یک زمانی رو فرصت میدیم تا کاربران از اون موضوع عکس تهیه کنند و ارسال کنند
2714
عالیه من مثل همیشه هستم خانم تهرانی جون
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
منم هستم ولی جایزه های اسفندم پیگیری کنید زودتربدین تشکر
«رَبِّ أَوْزِعْنی‏ أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ الَّتی‏ أَنْعَمْتَ عَلَیَّ وَ عَلى‏ والِدَیَّ وَ أَنْ أَعْمَلَ صالِحاً تَرْضاهُ وَ أَصْلِحْ لی‏ فی‏ ذُرِّیَّتی‏ إِنِّی تُبْتُ إِلَیْکَ وَ إِنِّی مِنَ الْمُسْلِمین
خانم تهرانی خواهش میکنم زودتر پیگیر باشین جایزه هامونو بدین ممنونم تاکی باید منتظر بمونیم
«رَبِّ أَوْزِعْنی‏ أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ الَّتی‏ أَنْعَمْتَ عَلَیَّ وَ عَلى‏ والِدَیَّ وَ أَنْ أَعْمَلَ صالِحاً تَرْضاهُ وَ أَصْلِحْ لی‏ فی‏ ذُرِّیَّتی‏ إِنِّی تُبْتُ إِلَیْکَ وَ إِنِّی مِنَ الْمُسْلِمین
2706