2733
2734
من هفته پیش رفتم سونو ان تی دکتر گفت همه جیز طبیعیه ولی آزمایش خون رو هم حتماانجام بده فرداش تعطیل بود مجبور شدم پسفرداش آز بدم حالا جوابارو بردم پیش دکترم ان تی 1.1بود دکار گفت چون قد جنین ب اون حدنرمال نرسیده بوده پس این عدد ان تی هم فاقدارزشه باید سونوگرافیست اینوبهت میگفته ک بری چند روزه دیگ بیای..آزمایشتم همه چیزش نرماله ولی دقت ک میکنم ایرادایی داره ک بنظرم ب دلیل ناهمخونی با سونوته..بهم نامه دهد برم همون سونوگرافی تا دوباره تکرارش کنه غربالگری دومم برام نوشت..خیلی نگرانم نکنه واقعا نی نیم مشکلی داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ن عزیزم اصلا نگران نباش توکل بخدا خودش داده ایشالا خودشم برات حفظش کنه صحیح و سالم بیاد بغلت ب دوستمم گفته بودن دور شکم با سن تولدش نمیخوره اما بدنیا اومد ماشالا بچه سالم و خوشگل
2738
خواهرشوهرمنم رفته دکتر گفته برو سونو ان تی!!طفلی رفته هیچی بهش نگفتن هزینه سونو معموای رو گرفتن بقیه پولشو پس دادن اینم تا فرداش که بره پیش دکترش گریه میکرد!!حالا رفته پیش دکتر گفته زود رفتی دوباره برو تکرار کن
میترسم روزی برسدکه غارت بیت المال وفقروفلاکت درجامعه عادی شودوموضوع حساس جامعه بشود دوتارموی زنان... که زیرروسری است یابیرون آن **آیت الله طالقانی
میشه ی آزمایشگاه و سونوگرافی خیلی معتبرو خوب بهم معرفی کنین دکتر خودش نیلو و پارسه رو معرفی کرد گفت اکثرجاهاصلاحیت انجام این آزمایشای مهموندارن فقط میخوان پول ب جیب بزنن
2706