2737
2734
عنوان

بنظرتون حالم خوب میشه؟😢

84 بازدید | 10 پست
سلام،من هفته 17 بارداری هستم،هفته پیش ویارم کم شده بود و خوابم خیلی خوب شده بود، دوباره این هفته بدتر از قبل شبا خواب ندارم و تا صبح دو بار بالا میارم ، قرص تاثیری نداره،تحملم تموم شده. حتی به سقط هم فکر میکنم.چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرشوهر من میگفت من ویار شدیدی داشتم با بوی غذا میاورد بالا ولی میگفت پوست پرتقال ک بو میکردم خوب میشدم ...تو امتحان کن ببین با بوی پوست پرتقال بهتر نمیشی؟؟؟ راه حل دیگه ای بلد نیستم چون خودم دچارش نشدم هنوز
positive energy😚❤خداااااااااجووووووون شکررررررت
2728
وا سقط دیگه چی میگه این وسط. عزیزم بارداری اینها هم تو بارداری طبیعیه. از الان این حرف رو بزنی . دو روز دیگه بچه به دنیا بیاد شبها بیدار خوابیت بده حتما میگی تحملم تموم شده میبرم میزارمش پرورشگاه. مادر شدی ها تحملت رو ببر بالااا
تحمل کن میدونم سخته منم تا هفته 17 بدجور ویار داشتم 8 کیلو کم کردم از هفته 14 هم تا حالا که هفته 31 هستم چسبیده شدم به تخت استراحت مطلق واقعا برای منی که روزی 14 ساعت سرکار بودم و پرجنب و جوش کشنده هست اما چاره ای نیست، تازه من از اون آدمهای کم صبرم که حتی نشستن آزارم میداد
2738