2737
2734
من پسرم 18 ماهشه تا الان حدود 3 ماه ساعتی گذاشتمش توی مهد و خودم رفتم باشگاه الان از سرمای زمستون و مریضی های توی مهد میترسم به نظرتون توی زمستونم بزارمش یا به صلاح نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خواهرزاده من تا ده ماهگی یه تب ساده هم نکرد، اما دو ماه و نیمه که گذاشتش مهد، دائم مریضه،، همکاراش میگن تا ٥ و ٦ ماه همینه اما بعدش دیگه مریض نمیشن
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738
خواهرم به من دوره، والا خودم بچشو نگه میداشتم، طفلی دو ماهه آب ریزش بینی داره، چندبارم دکتر رفته خوب نمیشه،، اما میگن تا چند وقت طبیعیه
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
خواهر منم به مهد دخترش، ساعتی پول میده چون فقط سه روز در هفته ست
منم تا پارسال پسرم هر روز که مهد میرفت در ماه دوهفتش مریض بود دوهفته سالم
سه ماه فرستادمش مهد و توی اون سه ماه ٤تا مهد عوض کردم اما بیفایده بود دیگه نزاشتم بره
اما امسال مثل اینکه بهتره اوضاش
فعلا یه ماهه رفته مریض نشده
2706