2726
سلام
من و نامزدم 16/9 نزدیکی کنترل نشده ای در روز هشتم پریودشون داشتیم. ایشون هنوز دختر هستن و رابطه هم در حد تماس آلت ها بود و دخولی صورت نگرفت
بعد از انزال متوجه مقداری مایع مانند مایع انزال بر روی آلت ایشون شدم و ایشون هم چند دقیقه بعد ادرار کردند
برای جلوگیری از بارداری 4 ساعت بعد از این اتفاق یک عدد قرص (آووسیز) مصرف کردند و دوازده ساعت بعد هم یه دونه دیگه
پیشه یه دکتر ماما رفتیم و ایشون گفت در روز هشتم اگر نزدیکی به صورت کامل صورت میگرفت و مایع انزال هم کاملا وارد واژن میشد احتمال بارداری صفره و نیازی هم به مصرف قرص نبود

حالا سوال من اینه اکه ایشون بعد از مصرف قرص آووسیز حتما باید پریود بشن؟
اگه آره تا چند روز باید این اتفاق بی افته؟

ایشون الان روز12 ام بعد از اخرین پریودشون هست و روز هشتم بعد از رابطه اولین قرص رو مصرف کردند
ودر اخر اینکه احتمال بارداری ایشون هست یا نه؟
سلام
ممنون از لطفتون
یه سوال دیگه
تو این رابطه ها ودر روز هشتم ایا احتمال بارداری هست؟

خیلی نگرانیم من و همسرم طوری که این چهار رو خواب و خوراک نداریم

چجوری میشه مطین شد که بارداری وجود نداره؟

خواهشا کمکومن کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پس چرا بعضی سایت ها نوشتن باید بعد از مصرف حتما پریود بشین؟
من و همسرم با یه اکانت میاییم اینجا

شماهم از این قرص ها استفاده کردین؟
اگه اره پریود داشتین یا نه؟
من تعجب می کنم از چیزی که اون ماما گفته چون احتمال بارداری حتی توی دوران پریود هم صفر نیست یعنی توی پزشکی احتمال هیچ چیزی صفر نیست مورد شما هم خیلی خاصه و اولا باید بیشتر مواظب باشید ثانیا به احتمال خیلی بالا این دفعه خطر از بیخ گوشتون گذشته.

بعد از خوردن قرصهای اینچنینی هیچ اتفاقی برروی پریود غیرقابل انتظار نیست اعم از تاخیر یا تعجیل یا لکه بینی و غیره.نمیشه نسخه واحدی پیچید.
سلام جناب دکتر منو همسرم 10 روز پیش نزدیکی داشتیم بعد از نزدیکی هم 2 عدد قرص اووسیز 0.75 مصرف کرد و 12 ساعت بعد هم 2 تا دیگه هنوز 9 روز ب زمان پریود منظمشون باقی مونده شنیده بودم تا 1 هفته بعد مصرف باید پریود بشن ولی هنوز نشده اینم بگم ک دقیقا 1 ساعت بعد از مصرف 2 تای اولی دچار خونریزی جزئی شده و همون لحظه قطع شد خیلی نگرانم لطفا راهنماییم کنین تشکر
سلام خسته نباشید من و همسرم قبل از عادت ماهانه ایشون نزدیکی داشتیم ومطمعن نیستم ک مایه منی داخل ریخته شده یا ن. ما در 30ویکم نزدیکی داشتیم وبعد از ان از قرص اورژانسی استفاده کردیم الان عادت ماهانه ایشون عقب افتاده (یکم عادت ماهانه ایشون بوده)الان پنجم است چند روز عقب افتاده بعد از مصرف قرص هیچ حس پریود شدن ندارد ایا احتمال بارداری وجود دارد؟ممنون میشم کمکم کنید
با عرض سلام و خسته نباشید من و نامزدم 23 فروردین ماه نزدیکی داشتیم که ب علت پریو بودن ایشون ناچارا سکس آنال داشتیم نزدیکی ما در روز سوم یا چهارم پریودی ایشون بود نامزدم هنوز دختر هستش بعد از نزدیکی مطمین نبودیم که مایع منی به واژن نامزدم نفوز کرده یا نه و بخاطر همین فردای اون روز یک قرص پیشگیری اورژانسی 1.5 و 24 ساعت بعد از مصرف قرص اول دوتا قرص 0.75 مصرف کرد آیا با توجه به اواسط دوران پریودی و دختر بودن ایشون و سکس آنال و مصرف قرص پیشگیری اورژانسی امکانش هست الان حمله باشن؟چون باید روز 19 اردیبهشت پریود میشد ولی هنوز خبری نیست آیا امکانش هست بخاطر مصرف قرص پیشگیری دوره پریود اینقد عقب بیفته؟ راستی دوبار هم بی بی چک استفاده کرده که خودش میگفت مثبت نشون داده ولی من ازش سر در نیاوردم درضمن بعد از پایان دوره پریودی دو دفعه در لباس زیرش لکه خون شفاف دیده که موقع ادرار بیشتر شایع بوده لطفا روش استفاده از بی بی چک و خوندنش رو برام توضیح بدید.
سلام. من یه سوال داشتم اگه ممکنه زودتر جوابمرو بدین.ممنون میشم. من پریود هام منظمه یک هفته پریود بودم بعد که پاک شدم دو روز بعد با همسرم نزدیکی داشتیم(روز جمعه 25تیر) که الت ایشون داخل بود که ارضا شدن . من سریع رفتم خودمو شستم و تمیز کردم. و یک قرص اورژانسی 1/5 خوردم.ولی بعد از اون دیگه قرص نخوردم. والان دقیقا یک هفته بعداز ابن موضوع من دوباره پریود شدم (امروز شنبه2مرداد).میخواستم بدونم ایا این شرایط طبیعیه؟ و اینکه احتمال بارداری هست یا خیر؟ ممنون میشم هرچه زودتر جواب بدید.خیلی استرس دارم تا حالا اینجوری نشده بودم.

سلام

من و همسرم دو سه روز اخر پریودم با هم رابطه داشتیم(البته اصلا دخول نداشتیم و فقط معاشقه بود اونم با لباس زیر) بعد به خاطر اینکه روی لباس زیر همسرم پیش آب مشاهده کردیم من فرداش با فاصله ۱۲ ساعت طبق دستور دو تا قرص لونژیل خوردم

به خاطر قرص، با فاصله یه روز ۴ ۵ روز دیگه خونریزی داشتم. حالا الان از پریود قبل از قرص ۳۵ روز میگذره

تو همین فاصله هم باز معاشقه داشتیم اما اصلا رفتار پر خطر نکردیم

آیا جای نگرانی هست؟

2706