2733
2734
من هفته 12 بارداری هستم هفته پیش سونو nt رو انجام دادم یکشنبه دکتر م بودم گفت بینی رو ندیدن دوباره سونو nb بده امروزم رفتم انجام دادم دوباره گفتن بینی رو نمیبینن خیلی نگرانم دوستان کسی این تجربه رو داشته؟
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
تیغه بینی مهم هست و باید دیده بشه، خب دکتر گفته باید چکار کنی?
آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شاید منظورش اینه ک خوب نجرخیده ک بینی رو ببینه. هان؟ من برا انومالی ٣روز رفتم تا اقا خوب وایساد ک بینیشو ببینه نمدونم والا.....
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
گفت تیغه بینی رو میبینه ولی باید نیمرخ بشه که کاملش رو ببینه بچه منم آنقدر بدقلقی کرد نیم رخ نشد اون خانمم گفت بینیش رو ندیدم . دکتر م گفت دو هفته دیگه برم جایی که دستگاهاش قویه دوباره سونو بدم
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
2738
2706