2726
...
خدای دانه های انار زندگی هیچ کس را بهم نمیریزد..خدایا من خوشبختم چون بهترین همسر دنیارو بهم عطا کردی .خدا جونم شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پیاز رنده شده رو تو کره تفت میدم آب مرغ قارچ ذرت هویج و نخودفرنگی و جعفری تازه رو اضافه می کنم تا خوب بپزه بعد از اینکه پخت قبل از سرو خامه رو تو شیر حل می کنم میریزم تو سوپ نمک رو بذار موقع کشیدن بریز تا شیر نبره
آدرس جدید بهشت:فضای یک وجبی بین بازوان دخترم!!!

طرز تهیه سوپ سفید امتحان شده جوی پوست کنده را از روز قبل خیس میکنیم.و میپزیم. کره را با آرد تفت میدیم.بعد آب مرغ رو بهش اضافه میکنیم.جوی پخته شده رو هم اضافه میکنیم.هویج ریز خورد شده و پخته شده رو هم اضافه میکنیم.اگه نپخته بریزیم رنگ سوپمون کمی نارنجی میشه.فلفل دلمه ای رو هم میریزیم تو سوپمون.در صورت دلخواه قارچ هم میریزیم.آب سوپمون که کشیده شد .شیر پرچرب رو آروم آروم اضافه میکنیم و تا لحظه جوشیدن مرتبذهم میزنیم تا نبره. شیر پرچرب ما رو از ریختن خامه بی نیاز میکنه و سوپمون خوشمزه تره. در صورت علاقه اول پخت دو تا عصاره مرغ هم میریزیم تو سوپ.در این صورت نمک نمیزنیم. روشو با جعفری خرد شده تزئین میکنیم.کنارش هم آب لیمو و فلفل سیاه سرو میکنیم.لیمو ترش تازه هم باشه دیگه نور علی نور نوش جان