2733
2739
عنوان

hcgو بی بی چک

82 بازدید | 51 پست
بچه ها من امروز سیزده روز از زدن امپولم میگذره روز هشتم زدم یه هاله خیلی کمرنگ انداخت روز دهم زدم اصلا نیفتاد امروز که زدم زود مثبت شد به نظر شما منفیه یا مثبت
مردادی که بـــــــاشی : بی آنکه بخواهی تمام حرکاتت خاص میشه …. نگاهت … عاشقی و دوست داشتنت …. سکوت و کلامت …. احساس و مهربانیت …. صبوری و تحملت …. حتی غرور و لجبازی هایت هم جذابیتی خاص دارد ….  
مثبته مبارک باشهاز روز 12 ببعد معمولا درست نشون میده
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
وای مرسی عزیزم تازه من یه دونه زدم میگن یه دونه اثرش زودتر میره
مردادی که بـــــــاشی : بی آنکه بخواهی تمام حرکاتت خاص میشه …. نگاهت … عاشقی و دوست داشتنت …. سکوت و کلامت …. احساس و مهربانیت …. صبوری و تحملت …. حتی غرور و لجبازی هایت هم جذابیتی خاص دارد ….  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دیگه واقعا یه روزم سخته تحمل کردن
2738
سماجون انشالله که ۱۰ تای دیگه هم که بزنی فوری پررنگ شه برات
کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
اگه واقعا مثبته مرسی عزیزم فردا صبح میرم ازمایش چون دکترم گفت چهارده روز بعد ازمایش بده بیا پیشم
شک نکن اثر امپول رفته در غیر اینصورت روز 10 منفی نمیشد
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706