2726
سلام. من سافاری پارک نهج البلاغه رفتم. خوب بود. خوشم اومد. نمیدونم یزد چه جوریه
یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میتی من دو ماهه بتاهام مشکوک میشه. چیکار کنم؟
یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
برای تقویت سایز تخمک چیکار کنم میتی؟ پسرم باسه بهتره
دیروز روز 14 پری سونو دادم. گفت سمت راستم یه فولی 12 هست. سمت چپم یه فولی 8. گفت باید بزرگتر باشه که لقاح انجام شه
میتی من میگم سافاری رو برو. من که از سافاری بوستان نهج البلاغه خوشم اومد.
آرشیدا تخمک هات ریز بوده گرده نخل کمک کننده هست و همین طور داروی گرم واقعا این دو تا عالین آگه اصلش رو گیر آوردی که هیچ آگه نه سفارش بده برات بفرستم
خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .
بعد از سکس به هیچ وجه سریعا تخت یا محلی که همسرتان در کنار شما قرار دارد را ترک نکنید. بعد از مقاربت به یکدیگر پشت نکنید و به صورت و به چشمان هم نگاه کنید. استفاده از واژه‌هایی نظیر تو بهترین هستی، تو زیباترین‌ترین زن دنیا هستی، تو منو به اوج می‌رسونی، دوستت دارم، عاشقتم، تو گرم‌ترین هستی و... می‌تواند اثرات مثبتی در همسرتان ایجاد کند خصوصا در خانم‌ها. بعد از مقاربت سعی در تحریک جنسی مجدد تا لحظاتی نداشته باشید. بهتر است بعد از مقاربت ابتدا آقا یک نوشیدنی برای خانم بیاورد. کلا محبت کردن به خانم‌ها بعد از سکس ضروری است. خصوصا در افرادی که خانم‌شان سرد مزاج است می‌تواند به مرور باعث تغییر مزاج شود. اگر در محلی که مقاربت انجام شده نور چراغ کم است بعد از آن بلافاصله نور محیط را زیاد نکنید. باید همه چیز به ارامی شروع و به ارامی خاتمه یابد. شاید انجام این اعمال با توجه به خستگی ناشی از نزدیکی برای آقایان دشوار باشد اما انجام آن می‌تواند باعث افزایش شیفتگی و گرمی مضاعف همسر نسبت به وی شود. فعلا یه سفر چهار روزه به یزد دارم می خوام برم سافاری تو کویر
خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .
میتی من چند وقت پیش میخواستم سفارش بدم ولی تو تل گرام پیدات نکردم. تل گرام نداری عشقم؟