2726
سلام دوستای گلم یکی از دوستام برام یه خوابی دیده هر کی تونست برام تعبیر کنه ممنون میشم (خواب دیده دارم میرم سر جلسه امتحان ولی حامله ام قبل از ازمون همون جا دردم میگیره وبچه به دنیا میاد ولی وقتی به دنیا میاد بچه مرده ست وشکم بچه باز میشه و دوستم منو خونی وخسته میبره سره جلسه ازمون وقتی از ازمون میام بیرون میگم امتحانم خوب بود) نکته 1.من حامله نیستم 2. من امتحان مهمی داشتم واین خواب2روز قبل از ازمونم بوده البته خودم بارها خواب حامله گی دیدم ببخشیدطولانی شد
دریا باش که اگه کسی سنگ به سویت پرتاب کرد سنگ غرق شود نه انکه تو متلاطم شوی
خیره ان شالله من خواب دیدم زن داییم حامله ست، بعدا فهمیدم ناخواسته باردار شده
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خالد بن علی بن محد العنبری گوید: اگر کسی در خواب ببیند که زنش حامله است، منتظر سود و نفع دنیوی است. هر زنی که در خواب خود را حامله ببیند، مال و دارایی او زیاد میشود. حامله دیدن دختر یا بیوهزن به شوهر کردن او تعبیر میشود. منوچهر مطیعی تهرانی گوید: دیدن زن حامله در خواب رو به روئی با گناه و بار غم است. اگر در خواب ببینید که همسرتان حامله شده است تکلیفی شاق و سنگین بر شما محول می گردد که انجامش دشوار و قبولش نامطلوب است که دوست ندارید آن کار را انجام بدهید و اگر هم به اجبار و تکلیف بخواهید بسیار سخت و توان فرساست. اگر احیانا در خواب احساس کنید که خودتان حامله شده اید غمی برای شما می رسد که به اندازه حمل جنین طول می کشد البته این تعبیر برای زنان است. اگر در کوچه ببینید که زن حامله ای می گذرد خبر ناخوشایندی به شما می رسد. محمد ابن سیرین بصری گوید: اگر بیند که شکم او بزرگ شده بود چون زن آبستن، دلیل کند که او را مال و نعمت دنیا حاصل گردد و هرچند که شکم بزرگتر بیند، مال دنیا بیشتر بود. اب‍راه‍ی‍م‌ ب‍ن‌ ع‍ب‍دال‍ل‍ه‌ ک‍رم‍ان‍ی گوید: اگر فرزند نابالغ پسر خود را آبستن بیند، دلیل که پدرش را نعمت و مال حاصل گردد اگر فرزند نابالغ دختر خود را آبستن بیند، دلیل که مادرش را نعمت و مال حاصل گردد تام چت ویندو می گوید : تعبیر آبستنی زندگی پر بار تازه است . اگر کسی در خواب حیوان یا انسانی آبستن ببیند ویا خواب بیننده زن خود را آبستن ببیند تعبیرش به این طریق است که در آرزوی زندگی تازه ای به سر می برد که پر از مایه های امید و امکانات نیکو باشد خواب دیدن آبستن به هر صورت مقدمه ای است بر تلاش فردی که برای رسیدن به موقعیت و امکانات بیشتر سعی می کند و چنین خوابی که خودش طالع است نیروی قوی پا نهادن وپیش رفتن در راهی را که آرزویش وجود دارد ایجاد می کند لیلا برایت می گوید: اگر مردى در خواب ببیند که آبستن است، به پول و ثروت فراوانى مى‏رسد. آنلی بیتون می گوید: 1ـ اگر زنی خواب ببیند حامله است ، علامت آن است که با شوهر خود زندگی آسوده ای نخواهد داشت و صاحب فرزندانی مطیع نخواهد گردید . 2ـ اگر دختری باکره و پاکدامن خواب ببیند حامله شده است ، علامت آن است که به بدبختی و رسوایی کشیده خواهد شد . 3ـ اگر زنی باردار خواب ببیند که حامله است ، نشانة آن است که زایمانی راحت و بی خطر خواهد داشت .
دست من تو دست خداست 💖💖💖  همه چیز دست من و خداست  💖💖💖                             خدایا شکرت 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕