2733
2734
عنوان

تیرویید ومشکلات پوستی

7082 بازدید | 18 پست
لکه هایی که روی پوست بخاطر کم کاری یا پرکاری تیرویید بوده ایا با دارو رفع میشوند؟خواهش میکنم هرکس میدونه جواب بده..خیلی دلتنگم
تودنیای منی اما....به دنیا اعتمادی نیست....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خارش و خشکی پوستم ممکنه پیش بیاد،الان با خشکی درگیرم،منی که انقدر پوستم چرب بود که صابون گوگرد استفاده میکردم،الان تو دستم برا اولین بار تو عمرم کرم مرطوب کننده است
توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
پوست صورت دخترم اول پوسته پوسته شد وهمش صورتشو میخواروند..بردمش دکتر پوست براش دارو نوشت الان پوسته پوسته نیست ولی انگار لک سفید موندن..دکتر غدد نبردمش ..ولی کم کاری تیرویید داره..قراره فردا ببرمش دکتر..گفتم ممکنه به کم کاری تیروییدش مربوط باشه؟پوستشم خشک شده
تودنیای منی اما....به دنیا اعتمادی نیست....
2738
آخی عزیزم میفهمم چه غمی تو دلته آدم سر خودش هزارتا بلا بیاد مژه تو چشم بچه اش نره نگران نباشه الان دیگه علم پزشکی جا برا غصه و ناراحتی نذاشته
"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
پوست صورت دخترم اول پوسته پوسته شد وهمش صورتشو میخواروند..بردمش دکتر پوست براش دارو نوشت الان پوسته ...

سلام دخترتون لکه سفیدش از بین رفت یا نه منم تیروئید دارم لکه سفید روپوستمه 

سلام دخترتون لکه سفیدش از بین رفت یا نه منم تیروئید دارم لکه سفید روپوستمه 

سلام عزیزم منم کپ کاری تیرویید دارم تو عید یهد پوست صورت و گردنم خارش و قرمزی داشت الان همه اونا لکه های قهوه ای شدن و نمیرن خیلی میترسم اول فکر کردم قارچ هست ولی بعدش علایمشو مقایسه کردم دیدم فقط پوست من خارش و قرمزی داره کسی درمانی داره برای لکه های قهوه ای پوست؟

2706