2733
2734
عنوان

دیگه نمیدونم چیکار کنم

7 بازدید | 24 پست
سلام من بارها این موضوع رو توی سایت گفتم کلی واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم خب مشکل من اختلاف بین شوهرم با مادرم و خواهرمه راستش دیگه شوهرم شورش رو دراورده انقدر قیافه میگیره جلوی مامانم و خواهرم که واقعا دیگه شورش رو دراورده اصلا محل نمیده بهشون بی احترامی میکنه و قیافه میاد هرچی هم باهاش صحبت میکنم اصلا فایده نداره شوهرم با من خیلی خوبه ولی خب من توی این دنیا خانواده ای غیر از مادرم ک خواهرم ندارم واز همه بدتر اینه که تا همین پارسال رابطشون خیلی خیلی خوب بود یکدفعه مثل اینکه کسی دعا خونده باشه طلسم شده اصلا سر هر مسیله و حرف کوچکی از مامانم و خواهرم ایراد میگیره وقتی هم بهش میگم میگه دوست ندارم ببینمشون دارم دیوانه میشم تو رو خدا یه راهی بهم نشون بدین
امیدم فقط به خداست
نه خاله شادونه چیزی ندیده فقط توی بعضی مسایل خیلی خیلی کوچک از دستشون ناراحت میشه الکی واقعا میگم خب الان مثلا یکیش رو میگم که خیلی هم براش مهم شدا
امیدم فقط به خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا چهار ساله پیش مامانم گفت خونش رو بفروشه و چند واحد اپارتمان بگیره خب مدتی گشتیم و گشتیم موردهای خوب و بد دیدیم اما اخرش مامانم از هیچی خوشش نیومد یا خواهرم ایراد میگرفت حالا بعد این همه مدت شوهرم میگه اصلا اونها من رو به بازی گرفتن نمیخواستن بفروشن وقت من رو الکی گرفتن و مسخره ام کردن اخه واقعا این موضوع دلیل قانع کننده ایی
امیدم فقط به خداست
2728
2738
یا مثلا همین چندوقته پیش که من زایمان کردم مامانم خیلی هی میگفت تو شیرت کمه بچه سیر نمیشه انقدر گفت گفت و اعصاب منم به هم ریخته بود و حتی یه دفعه شوهرم باهاش بحثش شد اخرشم به دخترم شیر خشک دادم یعنی منظورم یه همچین مسایل کوچکی بوده نه دلیل قانع کننده از شوهرمم هرچی میپرسم میگه اونها چرت و پرت حرف میزنن و من اصلا نمیخوام ببینمشون باورتون نمیشه چقدر جلوشون قیافه گرفته بود منم هی به مامانم میگم نه اشتباه متوجه شدین اون دوستتون داره
امیدم فقط به خداست
میگه نه من فقط چون مسخره شدم ناراحتم میگم بابا خب خوششون نیومده منصرف شدن بعد هم این موضوع مال چندسال پیشه الان یکدفعه یادش اومده؟؟؟؟
امیدم فقط به خداست
بنظر من همسرتون احساس میکنه خانواده ی شما خودشون رو دست بالا میگیرن و اون رو بازیچه ی خودشون قرار دادن البته در مورد شیر خشک من صد در صد مخالف دادن شیر خشک به بچه هستم چون من خودم دوقلو با شیر خودم بزرگ کردم
2706