2733
2734
فردا روز دانشجو رو به همه د انشجوها تبریک میگم من ترم آخر کارشناسی هستم... ولی میخوام فردا من برای پدر و همسرم یه کتاب خوب بخرم... پدر بخاطر مشغله کاری و اینکه بسیار سرگرم ماها شده بود ادامه نداد... الان یک ماهی هست که کارش کمتر شده و دیدم که کتاب تهیه کرده برای فوق تخصص آزمون بده!شدیدا خوشحال شدم چون میدونم حقشه که بهترین باشه ولی خب بالاخره الان پنجاه سالشه... احساس کردم یه مقدار انگیزش کمه میخوام بهش انگیزه بدم و از الان قبول شده حسابش کنم! همسرم هم موقعی که باهم عقد کردیم سال آخر ارشد بود... میگفت حتما قصد ادامه تحصیل داره ولی طفلی بدجور درگیر کار و تلاش برای زندگیمون شده... هیچ کمکی هم نداره خیلی دلم میسوزه... میخوام اونم بدونه اهدافش برام مهم هستن و شدیدا معتقدم که میتونه بره برای دکتری... همسرم 28سالش هست میخوام کتاب براشون بخرم واقعا نمیدونم چه کتابی بخرم میشه لطفا بهم معرفی کنید دوتا کتاب خوب که مناسب سنشون و شرایطشون هم باشه واقعا نمیدونم چی...
پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
چه کار خوبی. یا متناسب با رشته تحصیلیشون کتاب بخر. یا ببین به چی بیشتر علاقه دارن در همون زمینه کتاب بخر. روز دانشجو هم مبارک.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731