2726
عنوان

شله زرد نذری خوب شدن خواهرم

19 بازدید | 14 پست
امروز سالگرد وفات سکینه خاتون بود؛ خواهرم هم همه آزمایشهاش خوب بود و انشالله دیگه بعد تکمیل دوره درمانش بیماریش برنمیگرده؛ امروز انکلوژیست گفته تا 70 سال زنده ای و زندگی میکنی منم بیمه حضرت سکینه کردم عشقمو؛ تا عمر دارم هم روز وفات حضرت سکینه در حد توانم شوله زرد میپزم که اینم توان امسالم بود؛ http://www.axgig.com/images/26391152932752976561.jpg
آبجی من زندگیمه❤️❤️ یا اما رضا تو عهد نمیشکنی میدونم❤️❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای خداروشکر....ایشالا دیگه رنگ بیماریم نمیبینه...نذرت قبول گلم...
وقتی میگویم التماس دعا یعنی دیگر از دست خودم کاری بر نمی آید یعنی بریده و خسته ام....خدایا بحق نا امیدی آقا ابوالفضل و بحق دلشکستگی امام حسین بزار انتظارم تموم بشه به منم یه نی نی ناز بده...اگه چشمت ب امضام خورد التماس دعا ... اگه این اسمش بهاره و قراره ک از تو خبری برام نیاره نمیخوامش..اگه این اسمش بهاره و قرار ه بیشتر از ابرای اون دوتا چشم من بباره نمیییخوامش...عید و بی تو نمیخوام ..رختای نو نمیخوام..سال تحویل ک هیچ ..دنیارو بی تو نمیخوام...
ممنون دوستای گلم؛ مامان محمدحسین توی امضام توضیح دادم؛ یکی یه دونه من به لطف حضرت سکینه هیچوقت بیمار نمیشه دیگه انشالله من ایمان دارم
آبجی من زندگیمه❤️❤️ یا اما رضا تو عهد نمیشکنی میدونم❤️❤️❤️❤️
وقتی میگویم التماس دعا یعنی دیگر از دست خودم کاری بر نمی آید یعنی بریده و خسته ام....خدایا بحق نا امیدی آقا ابوالفضل و بحق دلشکستگی امام حسین بزار انتظارم تموم بشه به منم یه نی نی ناز بده...اگه چشمت ب امضام خورد التماس دعا ... اگه این اسمش بهاره و قراره ک از تو خبری برام نیاره نمیخوامش..اگه این اسمش بهاره و قرار ه بیشتر از ابرای اون دوتا چشم من بباره نمیییخوامش...عید و بی تو نمیخوام ..رختای نو نمیخوام..سال تحویل ک هیچ ..دنیارو بی تو نمیخوام...
2706