2737
2734
عنوان

شیر خشک خوب کدومه به نظرتون

25 بازدید | 7 پست
پسرم ۴ ماهشه میخوام در کنارشیر خودم شیر خشکشم بدم شاید یه وعده در روز یا مواقعی که میخوام بزارمش جایی .شیر خشک نان یک واسش گرفتم ولی اصلا نمیخوره و دهنشو سفت میکنه حتی یه قطرم نمیخوره البته چند روزیه که اینطور شده قبلا به زور میخورد الان به هیچ وجه نمیخوره به نظرتون چه شیر خشکی بهش بدم غیر از نان که طعمش خوب باشه و بخوره
از صدای گذر آب بود که من فهمیدم؛ تندتر از آب روان عمر روان می گذرد... زندگی را نفسی ارزش غم نیست,آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قابل توجه مامانهای محترم: اگر به فکر تهیه بهترین و باکیفیت ترین شیر خشک برای فرزند دلبند خود هستید : شیر آپتامیل خارجی ساخت هلند،ارجینال و دارای بارکد اصل ،وزن 900 گرم ،دارای کیفیت عالی و تهیه شده از داروخانه های کویت تلفن و تلگ رام جهت اخذ سفارش و مشاوره :09190212993 اینستاگرام : ninifood.ir@
فروش انواع شیر و سرلاکهای خارجی ، تهیه شده از داروخانه های کشورهای عربی کانال نی نی فود در تلگ رام و اینستا : ninifod@
2738