2737
2734
عنوان

موقع خونریزی سقط چیکار باید کرد؟

98 بازدید | 9 پست
3 روز لکه بینی داشتم امروز به صورت خونریزی کمی دراومده خودش دفع میشه یا باید برم دکتر ؟ تو سونو جنین دیده نشده فک میکنم پوچ بوده
《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی شدید نمیشه آخه بعضیا میگفتن مارو سریع رسوندن بیمارستان
《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...
2728
باید 9 هفتم باشه بر اساس پریود ولی توسونو 5 هفته و 4 روز
مرسی دوستان
2738
ایزی لایف. پوشک سالمندان . بگیر دیگه نمیذاره اذیت بشی ممکنه خیلی خخونریزیت شدید بشه مثل من ولی دکتر من راهنمایی های خوبی کرد 1 . ایزی لایف 2. پد زیر بیمار که رو رختخواب بنداز ی کثیف کاری نشه 3 . تا وقتی از حال نرفتی دردش رو تحمل کن که کوتاه نشی فقط اگه از حال رفتی برسوننت بیمارستان در غیر این صورت دردش طبیعی هست تحمل کن
آرون من 16 دی چشم های قشنگش رو به دنیا باز کرد