2737
2739
عنوان

درد بعد از سزارین.خانوما کمک کنید

112 بازدید | 28 پست
من دوروز قبل سزارین شدم.دیشب مرخص شدم دیشب میتونستم راه برم شیاف دیکوفنات هم گذاشتم.امروز صبح خیلی درد دلرم دوباره.شیاف دیکلوفنات ۱۰۰ دکترم داده.دیشب گذاستم.ولی روش نوشته شبی یکی.الانم میتونم بزارم خیلی درد دارم پاشدم راه برم از درد داد میزدم
خداوندا گاهی یه نگاهی...شکر بابت همه ی داده ها نداده ها
عزیزم طبیعیه. باید تحمل کنی دیگه
یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه درد داری اره بزار هیچی نمیشه
زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...
2728
تا میتونی غذاهای پرپروتین بخور تا زودتر بخیهات خوب شه مایعات زیاد بخور و استراحت کن نه اینکه همش بخوابی راهم برو تا زودتر خوب شی
زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...
2738
مبارک باشه . من طبیعی زایمان کردم ولی تخت بغلیم سزارین بود هر دفعه درد داشت کولی بازی درمیاورد براش شیاف می اشتن تو هم بزار نترس خوب میشی به زودی
"من آغوش به روی تمام انرژی های مثبت می گشایم و در پی تغییرات مثبت در زندگی هستم".
شیافو بذار درد آروم شه و اناناس بخور حتماااااااااااااااااااااااااا
زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .
2706