2737
2734
سلام شوهرم راضی شد که این ماه اقدام کنیم اما بهانه ای پیدا کرد دعوامون شد حالا دودل شدم اصلا بچه بیارم یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه روزای مهمی واسه اقدامه پس ازدست ندینش،منم تواقدامم شوهرم هرچی هم بگه دعواوقهرنمیکنم،چون بعدش میدونم نمیاداقدام میگه بچه نمیخوام
تواومدی تابره فصل دیوونگی،شدی ارامش کل این زندگی...
نمیدونم چکار کنم تو یه ساختمونم با مادرشوهرم الان ۵/۵عروسی کردم هر وقت میگم بریم شوهرم ناراحت میشه در صورتی که اولش گفت یکسال بیا بعد میریم ،دوست دارم بچه بیارم اما تو این خونه نه ،چکار کنم برنامه داشتم این ماه اقدام کنم
به نظرم تا وقتی کاملا راضی نیست اقدام نکن چون بعدا هر اتفاقی بیافته یا اگه ازش کمک بخوای ممکنه بگه من بچه نمیخواستم، توی بارداری و بعدش باید حمایت کامل همسرت رو داشته باشی
از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤
2738
۳۱سالمه ۵/۵عروسی کردم یکسالم نامزد بودم واقعا تو اینخونه ناراحتی اعصاب گرفتم از طرفی هم همه میگن بچه بیار ،دوست ندارم سنم هم بالاتر بره از یه طرف شوهرم خوبه تا زمانی که از خودش و خانوادش انتقادی نکنم اگه بکنم دعوا میشه بهم میگه برو من همینم که هستم
اتفاقا تا الان باهم یک جا هستین اقدام کن بذار تو زایمان و نگهداری از بچه کمک حالت باشن اخه تنهایی واقعا سخته بخصوص ماههای اول
ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری
چرابچه نمیخواد،الان وقتشه دیگه یعنی دیرم شده،بهش بگوزیادم جلوگیری داشته باشی خدایی نکرده بعداب مشکل ناباروری مواجه میشین،مثه الان من،هرکارمیکنم نمیشه
تواومدی تابره فصل دیوونگی،شدی ارامش کل این زندگی...
خوب عزیزم اگه شوهرت خوبه پس حتما مادر و خانواده خوبی هم داشته پس به جای اینکه بیخودی بهترین روزهای زندگیت رو زهر کنی یه نی نی گل بیاری .اونوقت میبینی همه حتی خودت سرگرم نی نی میشین و کمتر هی بهم گیر میدین
ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری
من خیلی عصبی شدم واقعا مرددم ببینم بچه بیارم یا نه ،خیلی همدیگرو دوست داریم اما همیشه دعوامون به خاطر خانوادش و دخالتشه ،دوست دارم با ارامش بچه داری کنم لااقل
2706