2726
عنوان

بارداری پوچ

271 بازدید | 13 پست
تا دیروز کلی ذوق داشتم و با بچم حرف میزدم و کلی آرزو داشتم واسش اشتباهیم که کردیم خونواده شوهرم همه فهمیدن من حامله ام.دیروز به خاطر لک بینی تو هفته 8 رفتم سونو گفت 5 هفته اس و جنین دیده نشد فقط ساک حاملگی بود دو هفته دیگه دوباره میرم سونو ولی دکترم گفت این دیگه رشد نمیکنه .دیروز دنیا رو سرم خراب شد و کلی گریه کردم.ولی خداروشکر زود باهاش کنار اومدم و منطقی برخورد کردم.حالا همش منتظرم ببینم کی سقط میشه در حالی که تا حالا منتظر شنیدن صدای قلبش بودم
《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مرسی بچه ها از لطفتون.راست میگی صبور یعنی ممکنه پس این اختلاف سن واسه چیه؟ علایم فقط همین لکه بینی داشتم که رفتم سونو
《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...
حالت تهوع نه ولی تکرر ادرار تنگی نفس گاهی طپش قلب و خستگی و اینا رو داشتم.ببخشید سرعت نتم خیلی پایینه
درد زیر شکمم داشتم و دارم هنوز دور ناف تخمدان ها