2733
2739
عنوان

غربالگری دوم ضروریه ؟

34522 بازدید | 17 پست
من غربالگری اولم رو رفتم و جنین کاملا سالم بود ولی دکترم جواب غربالگری رو دید و گفت ماه بعد بیا واسه غربالگری دوم ، من توی اینترنت جستجو کردم و از دوتا دکتر مجازی پرسیدم و گفتن اگه غربالگری اول مشکلی نداشته باشه غربالگری دوم ضرورت نداره ، دیشب رفتم پیش دکترم و بهش گفتم اگه ضروری نیس نرم غربالگری دوم ایشونم گفتن نه ضرورتی نداره ، ولی با این حال بازم استرس دارم که اگه نرم نکنه مشکلی پیش بیاد ، بنظر شما ضروریه رفتنم ؟ به خاطر مشکلات مالی سختمه برم غربالگری دوم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گر نگه دار من آن است که من میدانم شیشه رادر بغل سنگ نگه میدارد .اعتقادم اینه شما اگ نگرانی برو غربالگری انجام بده خیالت راحت بشه
خدایا شکرت ......به امید روزی که دخترم فاطمه رو بغل بگیرم خدایا فقط ازت میخام که سالم باشه همین خاله ها میشه هرکی امضامو دید واسه سلامتی فاطمه خانومم یه صلوات بفرسته
حتما برو شک نکن خیلی از اندام های داخلی مثله کلیه توی غربالگری دوم بررسی میشه چون تازه تشکیل شدن دور از جون شما زن داداش من هم توی غربالگری دوم بهش گفتن بچه کلیه اش درست تشکیل نشده و مجوز سقط دادن
2738
ندا جون غربالگری اول همون سونو انومالیه؟؟ ازمایشم داره؟
خدایا شکرت ......به امید روزی که دخترم فاطمه رو بغل بگیرم خدایا فقط ازت میخام که سالم باشه همین خاله ها میشه هرکی امضامو دید واسه سلامتی فاطمه خانومم یه صلوات بفرسته
من خودمم سالمم و بارداریمم کاملا طبیعی بود ، الان هفته 16 هستم ولی نه درد خاصی دارم نه لک بینی نه چیزی ، همه چیم نرماله نرماله ، دکترم گفت غربالگری نرو ولی واست یه آزمایش مینویسم و تشخیص جنسبت ، دیگه نمیدونم آزمایشش چیه
مهدیه من بارداری دوممه خداروشکر دختر اول سالمه نه غربالگری رفتم نه چیز الانم بیست هفتمه تا الان دوتا سونو دادم ازمایش ندادم هنوز
اره بچه ها راست میگن میخای خیالت راحت بشه برو.
ان شاالله که سالمه ولی بعضی دکترا برای اطمینان بیشتر می نویسن حالا می تونی با یه دکتر دیگه هم صحبت کنی تا راحت تر تصمیم بگیری
دوستان خوبم اگه زحمتی نباشه و دلتون خواست لطفا برای حاجت منم صلوات بفرستین یا دعا کنید .... مرسی از همه تون ان شاالله شما هم حاجت روا بشید.
عزیزم این خانومی که بهت گفتم و متاسفانه جنین رو در اوردن دکترش گفته بوده اصلا احتیاجی به غربالگری دوم نیست..ولی این خانم رفت و دید مشکل داره....البته شما تصمیمتو گرفتی که نری ظاهرا...هر جور صلاح میدونی..
2706