2737
2734
بارداریم پوچه، به حساب پری یازده هفته و سه روز م، ولی ساک خالی به اندازه هفت هفته و سه روزه. دکترم گفت یه مدت صبر کن خودبخود به خونریزی بیافتی اگه نشد قرص واژینال مصرف کن.
پروردگارا، سرنوشت مرا خیر بنویس، تقدیری مبارک، تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم (دعای عرفه)
خواهش میکنم اگه چیزی میدونین راهنماییم کنین. خییییلی نگرانم. بارداریمم ناخواسته بوده
پروردگارا، سرنوشت مرا خیر بنویس، تقدیری مبارک، تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم (دعای عرفه)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هفته قبلم بتام ۴۸هزار بود که دکتر خ تعجب کرد. گفت دوباره قبل مصرف قرص از بتا بده
2731
یه دختر دوساله هم دارم که باید حواسم به اونم باشه
دم کرده زعفران غلیظ سریع عمل میکنه گل گاوزبان با لیمو باید باشه اما چون فشارت پایینه یا نخور یا یه چیز واسه فشارت بخور
کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2738
پیشگیری ظبیعی بودیم. ولی کاملا مراقب بودیم. نه ساله روش پیشگیریمون همین بوده.
آره نبات بریز اونقدر غلیظ باشه که رنگ چای بگیره
کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
ممنون عزیزم. دعا کنید راحت باشه. خیلی میترسم
عزیزم دیروز خواهر منم سقط کرد،جنین توی پنج هفته مونده بود،افتاد به دل درد و خونریزی و دفع کرد،شما هم بیشتر سعی کن حرکت و تکون داشته باشی،دمکرده عفران و بابونه بخور،ایشالله که راحت دفع میشه
ب مثل باران☔ د مثل دریا🌅
2706