2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
همکارم همین مشکل رو داشت چندتا دکتر دندونپزشک مراجعه کرد و در نهایت آزمایش خون داد و در نهایت برعکس تصور که فکر میکرد ناشی از کمبود ویتامین ث هست متوجه شد که کمبود ویتامین دی داره پزشکش مکمل براش تجویز کرد و الان خوب شده
و من یتوکل علی الله فهو حسبه
2714
اول یه جرمگیری اساسی. بعد استفاده از مسواک بسیااااااار نرم به صورت دائمی و ماساژ لثه با کف خمیردندون و مسواک بسیااااااااار نرم. و اب نمک ولرم و رقیق به عنوان دهانشویه. در نهایت اگه خوب نشد آزمایش کلی و اگه اونم اکی بود جراحی لثه. به این صورت هست که لثه ی عفونی رو خارج میکنن. همین.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1036752&PageNumber=7 پاسخگوی سوالات دندونپزشکیتون هستم. جهان سوم به جایی گفته میشه که اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اگه مرد به همسرش خیانت کنه به زنش میگن بیشتر به شوهرت برس
گلم لثه هات عفونت و چرک دارن و این چرک برای ریشه دندونات و سلامتیت خوب نیست منم شنیدم که رب انار عالیه برای دفع چرکها و عفونت های لثه .... و یه پزشک طب سنتی برای لثه های عفونی ،مخلوط سرکه و گلاب رو پیشنهاد داد به اینصورت که به اندازه مساوی مخلوط کن و هر روز باهاش دهنتو غرغره کن و بعد بریزش بیرون سعی کن زیاد تو دهنت بمونه پیاز به خودی خود عفونت لثه رو میکشه بیرون.و خودم به چشم دیدم و سر دیگران امتحان کردم، پیاز رو پوست میگیری و بدون هیچی بزارش رو گاز وقتی حس کردی پخته شد اونو درش بیار وسطشو دربیار و هی بزارش رو لثه و بزار بمونه... و مرتب در طول چند روز تکرارش کن ...عفونت رو زیر لثه حتما حتما خواهی دید و جمع میشه در نقاطی از لثه و باید حواست باشه اگه اون نقاط عفونی باز شد برای ریختن چرک و خون و عفونت حواست باشه قورتشون ندیا😀چون گلودرد ایجاد میکنه موفق باشی عزیزم
هرگــــز نخواب کــوروش ! ایران پــدر ندارد....
2706