2733
2734
بیوفیزیکال پروفایل یکی دیگر از آزمایشات دوران بارداری است که برای تشخیص وضعیت سلامت جنین به کار گرفته می شود. این آزمون پنج مورد از جنبه های وضعیت جنین را در داخل رحم بررسی می کند. تعداد ضربات قلب (FHR) وضعیت تنفس جنین حرکات جنین تون عضلانی جنین ( توانایی جنین در خم کردن پاها و دستها و عکس العمل فیزیکی او به برخورد ) میزان مایع آمنیوتیک
رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک،چهارراه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهارراه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک، طبقه اول، واحد 2. تلفن:6-88205755 کانال ما را دنبال کنید. parmissona@
سونو پارمیس تو ۱۲ هفته تعیین جنسیتم میکنه؟؟؟؟
اسرار ازل را نه تو دانی و نه من💎💎 وین حرف معما نه تو خوانی ونه من💎💎 هست از پس پرده گفتگوی من و تو💎💎 چون پرده برافتد نه تو مانی و نه من💎💎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عسل خانم عزیز سلام در غربالگری مرحله دوم که از هفته 18 تا 22 بارداری انجام میشود،تعیین جنسیت به طور قطعی اغلام میشود.
رادیولوژی و سونوگرافی پارمیس. آدرس: میدان ونک،چهارراه جهان کودک، ضلع شمال غربی چهارراه،ساختمان پزشکان 66 جهان کودک، طبقه اول، واحد 2. تلفن:6-88205755 کانال ما را دنبال کنید. parmissona@
2731
ناردخت عزیز سلام بله زمان مناسبی است.
سلام پارمیس جان .. من 15 آبان رفتم سونو دکترم گفت جنینم 6 هفته و 6 روزشه در صورتی که باید 8 هفته می بود ..یکم منو ترسوند فردا دوباره سونو دارم اگه رشدش تا الان مثلا 9 هفته باشه مشکلی داره یعنی جنینم ؟؟ میشه راهنماییم کنی ؟؟ خیلی میترسم
💓💓عشقم خوشحالم که تورو دارم .. 💏💓💓
بارانی عزیز سلام در سونوگرافی بر اساس CRL جنین، هفته مشخص میشود.تاریخ بارداری از اولین روز اخرین پریود محاسبه میشود.
2738