2726
سلام خانمای گل لطفا اگه تجربه دارید کمک کنید ،من ۳۶ هفته و ۲ روزمه از دیشب ترشحات خونی دیدم و کمی درد پریود داشتم،از ۵ صبح که بیدارم دردا م منظم تر شده هر ۵ _۶ دقیقه یه بار درد میگیره اون ترشحات خونی هم دارم وقتی دستمال میکشم میبینم،و گرنه همینجوری چیزی نمیاد،شانس منم امروز جمعست با دکتر نمیتونم تماس بگیرم.
Crib

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنون دوستان که جواب دادید،آخه میخواستم الکی نرم بیمارستان،،بله حمیرا جون طبیعی هستم،حالا اگه برم نگهم دارن بگن باید زایمان کنی بچه نیاز به دستگاه داره واسه تنفس؟
Crib
عزیزم حتما برو بیمارستانی که می خوای زایمان کنی منم همین علایم و داشتم و دو سه ساعت بعد کیسه ابم پاره شد بدو برو اصلا شوخی نگیر بعد به ساعت توجه کن اگه دردات هی فاصله زمانی اش کم تر می شه داری به زایمانت نزدیکتر می شی
به هر قیمتی پادشاه باش حتی اگر قلمرو ات به اندازه عرض شانه هایت باشد
مرسی مینا جان که توجه کردی،آخه گذاشته بودم آخر این هفته پاهامو اپیلاسیون کنم گفتم ببینم اگه جدی نیست دستشون نزنم،دیشب با بیمارستان مورد نظرم تماس گرفتم گفت اگه تا صبح یا ظهر ادامه داشت بیا،
Crib
عزیزم منم با همین وضعیت مجبور شدم زایمان کنم خواهش گلم ان شا الله که خیره و اگه زایمان می کنی امروز زایمان راحتی داشته باشی التماس دعا
به هر قیمتی پادشاه باش حتی اگر قلمرو ات به اندازه عرض شانه هایت باشد
من ۱:15 ظهر بیمارستان بودم و تا ۲:20 ظهر زایمان طبیعی کردم،خدا یه فرشته کوچولو و ناز بهم هدیه کرد ممنون خدا و ممنون از شما دوستان خوب و دلسوز نی نی سایت مخصوصا مینا جون
Crib
2706