2726
سلام من هفته ۳۸ هستم مبخوام با دکتر محسن معینی زایمان طبیعی انجام بدم ممنون میشم اگه کسی تجربه ای در این باره داره راهنمایی کنه
خدای خوبم از اینکه بعد ۶ سال انتظار بهمون ۱ دختر سالم میدی ازت ممنونم خیلی دوستت دارم خدا جونم
من دوتا خواهرامپیشش سزارین کردن, از طبیعی اطلاعی ندارم, شرمنده
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چی گناهه؟ زایمان طبیعی با دکتر مرد؟؟ این حرفا برای این نسل و این زمان واقعا خنده داره دکتر محرمه
خدای خوبم از اینکه بعد ۶ سال انتظار بهمون ۱ دختر سالم میدی ازت ممنونم خیلی دوستت دارم خدا جونم
پس زایمان طبیعی با مرد حرامه نمردیمو اینو هم شنیدیم مثلا مرد تو اون موقعیت میخواد خود ارضایی کنه یا چی؟؟؟؟
من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
کی گفته دکتر تو هر زمینه محرمه؟؟؟؟؟!!!!!عجباااا البته استارتر فقط سوال کرد و کسی نمیتونه نظرش رو تحمیل کنه.ولی وقتی پست ها رو خوندم تعجب کردم.اگه زمان قدیم بود و دکتر خانوم کم بود باز قابل تحمل تر بود ولی الان که این همه دکتر زنان خانوم داریم چه نیازی است.
من خودم با دکتر مرد موافق نیستم اما بنظرم گفتن اینکه گناهه چیز جالبی نیست چون اگه اینطور باشه میشه جور دیگه هم برداشت کرد درست مثل این میمونه که خانمی سختش باشه پیش زن زایمان کنه و پیش یه دکتر مرد روانش اروم باشه این مسائل یچیزه روحیه استارتر آقای دکتر رو نمی شناسم اما امیدوارم زایمان خوبی داشته باشی
زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
اگه شوهرخودت دکترزنان بوددوست داشتی خانومای دیگه بیان پیش شوهرت زایمان طبیعی داشته باشن؟وقتی خانوم هست گناهه بامرد میتونی زنگ بزنی بپرسی تازه یک بیماری سرماخوردگی بایدپیش خانوم رفت چ برسه ب زایمان
شغلش همینه خو ...
تو مقصری اگر من دیگر ” من سابق ” نیستم من را به من نبودن محکوم نکن! من همانم که درگیر عشقش بودی! یادت نمی آید!؟ من همانم! حتی اگر این روزها هردویمان بوی بی تفاوتی بدهیم!
چه نظراتی که آدم اینجا نمیبینه بابا جان شما خوب شما مریم مقدس چرا نظرتونو تحمیل میکنید عزیزم من بیمار دکتر معینی بودم تا اونجا که میدونم بیشتر بیماراشون سزارینی هستن دکتر بسیار با اخلاقی هستن
2706