2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فتخ واسه دختر نشنیدم 😨😓
به اسمت قسم ! تو قلبم حرم داری دوستت دارم و میدونم دوستم داری 😔 ای که روشنی قلب منی !سرنوشتمو رقم میزنی با دعای مادرانه تو ؛من شدم حسینی و حسنی ای وای مادرم ای وای مادرم 😔نفسی لک الفداه بی بی بی حرم 😢 بی بی بی حرم😢
2738
خواهر زاده منم اینجور بود بردن بیمارستان لاله یه دکتر فوق تخصص بود عمل کرد وقتی دو ماهش بود یه روز بیشتر عم بستری نشد کل عملش هم نیم ساعت شد عمل سبکیه فقط سعی کن زیاد گریه تکنه بهش فشار میاد دکتر گفت بین دخترایی که وزنشون کمه موقع دنیا اومدن شایعه
خدایا شکررررت
پسر من یکسالگی فهمیدیم.یک شب بیمارستان خوابید.عملشم بیست دقیقه بود..جوش نزن...من قبلش انقدر گریه کردم رفتم بیمارستان دیدم بقبه برای چی اومدن خداروشکر هم میکردم...بچه دو ماه عمل قلب داشت
خدایا مراقبمون باش...جز تو کسی رو نداریم 
هزینش دو سال پیش دو و خورده ای بود ولی بیمه تکمیلی داشتن ۵۰۰ بیشتر ندادن اما دکترش یادمه از روستی بیمارستان بود و فوق تخصص شبا نیست ولی اورژانس هست نمی دونم عجله لازمه یا نه چون بچه خواهرم زیر سه کیلو بود ده روز با همدن حالت بود گفتن دوز دارو بیهوشی باید بالای سه کیلو باشه فقط باید مواظب بود فشار نیاد یه پرده زیر شکم هست که روده رو نگه داشته برای بعضی بچه ها این یکم باز شده یه قسمت روده میاد پایین باد می کنه با گریه و سرفه ... بدتر می شه
خدایا شکررررت
2706