2733
2739
نالاحتم... تازه عروسی کرده بودم س ماه بعد عروسی ام باردار شدم...تک دختر خونواده ام با چهار تا زنداداش... ک با سه ماهگی بارداری من دو تا عروسامون فهمیدن اونا هم باردارن...یکیشون اصلا نمیدونس بارداره وپنج ماهش بود.... من از اولش ک فهمیدم خیلی ذوق کردم ک باردارم.با ذوق تموم از تموم حس وحال هام وویارهم واسه همه تعریف میکردم...هرکسی از اقوامون ک کنارم تو مهمونی مینشست حس میکردم اونم مایله بدونه حس های منو وبا اب وتاب حرف میزدم... ولی بعد چن روز مادرم زنگ زد بهم کلی چیز گف ک همه بش زنگ زدن گفتن دخترت ما رو کشت با این بارداریش...با این بچه اش...!!!! کلی دعوام کرد ک چرا نشستی برای دخترای فامیل ک هنوز ازدواج نکردن از بارداریت گفتی....!من دپرس شدم شوک شدم.... کمش کردم ودیگه درحد ضرورت نگفتم....ادم جلوی ذوق خودشو از لحظه لحظه های بزرگ شدن شکمش نمیتونه بگیره..من خونوادمو چن هفته ی بار میبینم...ی بار ک لکه بینی پیدا کرده بودم ومجبور شدم چن روزی برم خونه مادرم بمونم ی کلمه ذوق از بچم نشنیدم از مادرم...ی کلمه..حرف از خرید سیسمونی...اینکه چقد خوشحالیم ک تو بچه ات پسره...و... ... الان رفتم توی ماه هشت...نزدیک ب یماه بود ک خونوادمو ندیده بودم..دیشب اولین بار دیدمشون...فقط میپرسن حال بچه خوبه..منم میگم اره...وهیچ حرف اضافه ای نمیزنن... گاهی ک مادرم بهم میگف...از بس بچه بچه کردی حال همه رو ب هم زدی... .... من چی کار کنم دو تا زنداداش دیگه هم با من باردارن...دیگه من مهم نیسم... اونا بیشتر از من اونجان..همیشه مادرم میگه یاد بگیر از اون زنداداش کوچیکه..اصلا از بچه اش هیچی نمیگه..نمیفهمیم بارداره...!!!!! ... نالاحتم....یعنی دوستم ندارن؟بچمو هم ن؟ ... خداییش مادرشوهر وخونواده شوهرم بیشتر ذوقمو میکنن وهوامو دارن وبم میرسن تا خونواده خودم ک سال ب سالم بم سر نمیزنن ....! من اندکی ناراحتم....کمی دلداری لطفا...
عزیزم بارداری ات مبارک انشاااله که به سلامت زایمان کنی . برای خانواده ات چون عروس هاتون هم بچه دارند احتمالا عادی شده بعد به دنیا آمدن بچه همه براش ذوق میکنند نگران نباش . یه کم هم بارداری انتظارت از اطرافیان رفته بالا .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عزیز...من تک دخترم..یعنی...ی مشت دختر خونه نبودن...ک من توشون گم باشم... نمیتونید ادمو دلداری بدید لطفا نظری هم ندید..کسی ک اینجا چیزی میگه...نالاحته..ک میاد..حوصله بیمزه بازیهای شما رو نداره
2731
عب نداره ...خودت ذوقشو کن و باکسیم کار نداشته باش.واقعا ذوق داره...حق داشتی خب آدم نمیتونه کنترل کنه....شاید خجالت میکشن خونوادت؟!

خدایا تورو بحق عزیزان درگاهت،کمک کن همه ی نی نی ها به موقع و صالح و سالم بیان بغل ماماناشون.آمین🙏

2738
بچه ب دنیا بیاد محبتشو میاره نگران نباش الان خودت کیفشو بکن و ذوق کن..
وقتی میگویم التماس دعا یعنی دیگر از دست خودم کاری بر نمی آید یعنی بریده و خسته ام....خدایا بحق نا امیدی آقا ابوالفضل و بحق دلشکستگی امام حسین بزار انتظارم تموم بشه به منم یه نی نی ناز بده...اگه چشمت ب امضام خورد التماس دعا ... اگه این اسمش بهاره و قراره ک از تو خبری برام نیاره نمیخوامش..اگه این اسمش بهاره و قرار ه بیشتر از ابرای اون دوتا چشم من بباره نمیییخوامش...عید و بی تو نمیخوام ..رختای نو نمیخوام..سال تحویل ک هیچ ..دنیارو بی تو نمیخوام...
2706